Leyla’nın Tefeci ile Başı Dertte! Lujuria İflasın Eşiğinde! Kadınların Gücü Birleşiyor: Cam Tavanlar 3. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Haberler

20 Haziran 2021

Leyla’nın Tefeci ile Başı Dertte! Lujuria İflasın Eşiğinde! Kadınların Gücü Birleşiyor: Cam Tavanlar 3. Bölüm Fragmanı

Cam Tavanlar’da heyecan arttıkça artıyor. Yeni açtığı restoranın batma tehlikesi ile karşı karşıya olan Leyla ne yapacak? Cem’e karşı buzlarını eritebilecek mi?

cam tavanlar-bensu soral-kubilay aka

Yaz aylarının gelmesiyle sevdiğimiz dizilere veda ederken yeni dizilerin gelmesiyle de heyecanımız gittikçe artıyor. Yaz dizilerini görücüye çıkaran kanallar birbirinden renkli ve keyifli projeler ile yaz tatilimize adeta renk getirmek için birbirleriyle yarışıyor. Bu yaz oldukça dikkat çeken bir proje de Show Tv’den geldi. Hepimizi ekranlara kilitleyen Cam Tavanlar ilk bölümden beri reytingleri yerle bir ediyor.

cam tavanlar-bensu soral-kubilay aka

Başarılı, zeki ve çalışkan bir iş insanı olan Leyla’nın erkek egemen iş dünyasında var olma çabasına ve unutamadığı aşkına tanık olduğumuz bu hikayenin başrollerinde ise Bensu Soral ve Kubilay Aka dışında Hatice Aslan, Ahmet Melih Yılmaz, Beril Kayar, Ayten Soykök, Mehmet Bilge Aslan, Şifanur Gül, Alper Kut, Aziz Caner İnan, Gizem Erdem gibi isimler var.

Önceki Bölümde Neler Oldu?

cam tavanlar-bensu soral-kubilay aka

Hakkını alamayan Leyla direnmeye karar verdi. Her şeye yeniden başlamayı kafasına koyan Leyla, yeni restoranı için çalışmalara hemen başladı. Ancak karşısında bu sefer oldukça dişli bir rakibi vardı. İşleri için birlikte Anadolu’nun bereketli topraklarına amansız bir yolculuğa çıkan Cem ve Leyla, birbirlerine karşı olan duygularıyla yüzleşti.

Yeni Bölümde Bizleri Neler Bekliyor?

Yeni işi için tefeciden medet uman Leyla’nın başına daha çok iş açılacak gibi. Leyla tüm olanlarla başa çıkabilecek mi? Kadınların gücü erkekleri yenebilecek mi? Cem ile geçmişin yükünden kurtulabilecekler mi? Hep beraber izleyip göreceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz