Best Model Yarışmasına Katılmadan Oyuncu Olunmuyor! Birkan Sokullu da Best Model’da Derece Almış

Aleyna

Haberler

12 Aralık 2020

Best Model Yarışmasına Katılmadan Oyuncu Olunmuyor! Birkan Sokullu da Best Model’da Derece Almış

Ünlü oyuncu Birkan Sokullu da yolu “Best Model of Turkey” yarışmasından geçenlerden biriymiş. Sokullu, dereyece girdikten sonra setlere transfer olmuş.

“Best Model of Turkey” yarışması sonrası setlere transfer olan Kenan İmirzalıoğlu ve Kıvanç Tatlıtuğ’u hepimiz tanıyoruz. 1990’ların sonu ve 2000’lerin başında mankenlik yerine oyunculuğu tercih etmesi çok eleştirilen ve “Mankenden oyuncu olur mu” tartışmalarını tetikleyen Kenan İmirzalıoğlu bugün artık bir star. Kıvanç Tatlıtuğ ise onun izinden giden ve İmirzalıoğlu kadar markalaşan bir başka ünlü oyuncu. Onların arkasından gelen ve bu kadar başarılı olmaya aday diğer oyuncu da Çağatay Ulusoy.

Ama bu üç oyuncunun dışında da “Best Model” yarışmasından dizi setlerine transfer olan bir sürü isim var. Sanırım artık “Mankenden oyuncu olur mu” tartışmasını bir kenara bırakıp “Best Model’a katılmadan dizide oynanabilir mi” diye sormak lazım!

Birkan Sokullu da Katıldı!

Birkan Sokullu

Ünlü oyuncu Birkan Sokullu, 12 yıldır dizilerde izlediğimiz bir isim olsa da asıl patlamasını 2016’da başlayan ve iki sezon süren “Hayat Şarkısı” dizisi sayesinde yaptı. O diziden beri de onu Netflix’ten BluTV’ye kadar her yerde izledik! Ünlü oyuncu, bu sezon oynadığı “Masumlar Apartmanı” dizisiyle oyunculuğunu su götürmez şekilde herkese ispatladı. Peki onun da “Best Model of Turkey” çıkışlı bir isim olduğunu biliyor muydunuz?

Birkan Sokullu

Birkan Sokullu, 2003 yılında düzenlenen “Best Model of Turkey” yarışmasında üçüncü oldu. Dereceye girmesiyle adını mankenlik camiasında duyuran Sokullu, uzun süre modellik yaptı. Ardından gönlünde yatan aslanın peşinde koşan Sokullu, 2008 yılında “Küçük Kadınlar” ve “Elif” dizileriyle setlere transfer oldu. 12 yıllık ekran macerası onu Türkiye’nin en popüler jönlerinden biri yaptı. Sokullu, kaliteli tüm yapımların kadrosunda adı geçen ve her sözü haber değeri taşıyan önemli bir isim oldu. “Best Model” nelere kadir!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz