Danilo Zanna Ekiple Taş Kağıt Makas İddiasına Girdi! İddianın Sonucunda Hüsran Geldi…

Aleyna

Haberler

12 Aralık 2020

Danilo Zanna Ekiple Taş Kağıt Makas İddiasına Girdi! İddianın Sonucunda Hüsran Geldi…

TV8 kanalında yayınlanan fenomen yarışma Masterchef’in İtalyan jüri üyesi Danilo Zanna’nın ekip arkadaşlarıyla yaptığı “taş kağıt makas” iddialaşmasına şahit oluyoruz. Sonuç ne mi dersiniz? Görelim…

Danilo Zanna, Masterchef Yarışması’yla hayatımıza girdiğinden beri tüm Türkiye’nin gönlünü fethetmeyi başardı. Hem programda hem de paylaştığı videolarda yarım Türkçesi yüzünden kurduğu cümlelerle herkesi gülmekten kırdı geçirdi. Konuşmasının tatlılığıyla sempati topladı!

Danilo Şef’i anlatmakla bitmez! Ünlü şefi detaylı olarak anlattığımız yazımız aşağıda! Bu yazıda Danilo’nun aldığı eğitimlerden, Türkiye’ye gelişinden, güzeller güzeli eşi ve ailesinden uzun uzun bahsederek tüm detaylara mercek tutuyoruz!.

Ah O Komik Paylaşımlar!

İtalyan şef ayrıca Instagram hesabından sürekli videolar paylaşarak hayranlarının yüzünü güldürüyor.

O da yılbaşı ağacı hazırlayanlar serüvenine dahil oldu. Geçenlerde paylaştığı bir postta oğluyla birlikte yeni yıl için çam ağacını süslediler. Ortaya heyecan veren görüntüler çıktı!

“Hazırız!” diye ekleyen İtalyan şef 2021 için heyecanlı olduğunu hissettiriyor.

Sen İddiaya Girme Danilo Şef!

İki gün önce paylaştığı bir video da çok komik!

Danilo Şef, ekipteki arkadaşları Memocan ve Hasan’la “taş kağıt makas” iddiasına giriyor. İtalyan şef oldukça iddialı! Öyle ki “Ben taş kağıt makasta kralım. Kaybetme ihtimalim sıfır.” diyor o sempatik Türkçesiyle. Bu iddialı tavrıyla beğeni topluyor öncelikle.

Sonra bir de ceza koyuyor ortaya! Ünlü Şef diyor ki “Hatta kaybeden kruvasan yapacak!” Ekip arkadaşları da kabul ediyor çaresizce!

Ahh Danilo keşke o kadar iddialı konuşmasaydın. Kruvasan yapmaktan kaçmayacağını biliyoruz elbette ama bu sonuç çok komik oldu!

Daha ilk seferinde Danilo “taş” yapıyor. Memocan ve Hasan da “kağıt” yapıveriyor. Danilo’nun tepkisini görmelisiniz. Sizi kahkahalara boğulacağınız o videoya yönlendiriyorum.

Bakalım İtalyan Şef’imiz kruvasan yapacak mı? Yaparsa elbette haberimiz olur!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz