Beylik Postu Merhamet Postu Değildir! İntikam Dolu Kuruluş Osman 53. Bölüm Fragmanı Yayında

Aleyna

ATV

1 Nisan 2021

Beylik Postu Merhamet Postu Değildir! İntikam Dolu Kuruluş Osman 53. Bölüm Fragmanı Yayında

ATV’nin sevilen dizisi Kuruluş Osman’ın son bölümde birçok düğüm çözüldü ve saflar daha da netleşti. İşte bu hafta yaşananlar ve 53. Bölüm fragmanı!

Osman Bey ve Umur Bey Gerilimi  

Kuruluş osman- Burak Özçivit

Sevilen dizi Kuruluş Osman’ın 52. Bölümünde Osman Bey, Umur Bey tarafından İnegöl Kalesine teslim edilecek olan atlara el koyarken Kayılar da Togay’ın saldırılarını püskürtür. Umur Bey ise İnegöl Kalesine sızabilmek için Nikola ile ticarete devam etme kararı alır. Fakat bu planını Osman Bey ile paylaşmayarak aralarındaki gerilimin devam etmesine neden olur.

Meğer Hain Dündar Beymiş!

Kuruluş Osman - Dündar Bey - Ragıp Savaş

Osman Bey ve Umur Bey gerilimine son vermeye çalışan Şeyh Edebali her ikisini de habersiz bir şekilde dergahına davet eder. Bu buluşmanın bir iyi yanı daha vardır. Toydaki saldırıya neden olan hainin Dündar Bey olduğu anlaşılır. Dündar Bey ise Osman Bey’i bertaraf edebilmek için Togay’ı kullanmayı düşünür. Amcası Dündar Bey’in ihanetini öğrenen Osman Bey buna karşılık ne yapacak? Bizans kuvvetlerinin İnegöl’e erişmelerini engellemek için ne gibi taktikler uygulanacak? Ayrıca Osman Bey’in Bizans’la ticareti engellemesine Malhun Hatun nasıl bir tepki verecek?

53. Bölüm Fragmanı

Geçtiğimiz bölümde hainin Dündar Bey olduğunu öğrenen Osman Bey hiçbir şekilde merhamet gösterilmeyeceğini söyleyerek gereken intikamı alacağını söyler. Osman Bey’in her şeyi öğrendiğini duyan Dündar Bey kendisini kurtarmak için hemen kaçar ve gizlenir. Ancak Osman Bey onu nerede olursa olsun bulmaya kararlıdır.  Malhun Hatun’la aralarındaki gerilim ise belki de bu bölümde sona erecektir. Çünkü Malhun Hatun hiçbir zaman Osman Bey’in kötülüğünü istemediklerini söyler.  

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz