Eski Halinden Eser Yok! Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece Şimdi de “Boşvermişlik” Hissine Kapıldığını Söyledi

Aleyna

Haberler

1 Nisan 2021

Eski Halinden Eser Yok! Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece Şimdi de “Boşvermişlik” Hissine Kapıldığını Söyledi

Ünlü oyuncu Eda Ece, son zamanlarda büyük bir bezginlik içinde olduğunun sinyallerini veriyor. Dün de kendisini bir boşvermişlik hissinin sardığını söyledi!

Eda Ece

Eda Ece, dört sezondur devam eden fenomen dizi “Yasak Elma” sayesinde oyunculuk yeteneğini herkese ispat etti. Dizide Yıldız karakterini oynayan Eda Ece, klişe ve entrika yumağı denebilecek bir dizinin içinde kendine özel bir yer oluşturdu. İşin içine mizahi unsurlar katarak, izleyiciye nefes alabileceği bir alan oluşturdu. Bu yüzden, herkes onu çok seviyor, etrafta çeşit çeşit “Yıldız Fan Club” türüyor!

Eda Ece

Üstelik, Yıldız karakteri en başta bu şekilde tasarlanmamıştı. Ona bu rengi veren Eda Ece’nin karakteri iyi anlaması ve mizahın işe yarayacağını düşünmesi oldu. İzleyiciye de, karakterini sahiplenen ve senaryoya yeni boyutlar katabilen bir oyuncuyu takdir etmek düştü. Ancak Eda Ece, son dönemde eski hevesini kaybetmiş gibi görünüyor!

Covid-19’u Ağır Geçirdi

Eda Ece

Eda Ece, özellikle bu sezonun başından beri ne kadar yorulduğunun sinyallerini veriyor. Eskiden sette olmaktan duyduğu mutluluğu paylaşırken, artık uzun set saatlerinden şikayet ettiği videolar izlemeye başladık! Şubat ayında İstanbul’u saran kar yağışında bile soğukta çalıştığı için hasta olduğunu söylemişti.

Ama işin aslı bambaşkaydı. Eda Ece de Covid-19’a yakalanmıştı. Biraz ağır geçirdiği hastalığın ardından diziye döndüğünde ise motivasyonu daha da düşük bir Eda Ece’yle karşılaştık.

Boş Vermişim Dünyaya!

Eda Ece

Eda Ece, sete döndüğü ilk günlerde yine mizahi yönünü konuşturarak “Kraliçe geri döndü” tarzı paylaşımlar yapmıştı. Ama çok geçmeden motivasyonunun neredeyse sıfırlandığını görmüş olduk! Üstelik sıkıntısı sadece set yoğunluğu da değildi, boş gününde bile koşturmak zorunda olmaktan bıkmıştı.

Bu bıkkınlık paylaşımlarının üzerine bu kez “boşvermişlik” pozu geldi!

Ünlü oyuncu, “Sette her gün kameralar, bir profesyonel set fotoğrafçısı, kamyon kamyon kıyafet, bir sürü gözü olan sanatçı insan var. Ama ben yine beceriksiz, amatör bir selfie çekip buraya koyuyorum. Bir boşvermişlik hissi…. ?” diyerek canının epey sıkkın göründüğü bir fotoğraf koydu. Neyse ki, telafisi epey güzel oldu!

Umarız, Eda Ece biraz daha toparlanır ve eski bıcır bıcır hallerine kavuşur!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz