Masumiyet’te Filtre Faciası Yaşanmıştı! Alişan ve Demet Akalın da Hülya Avşar’la Alay Edenler Kervanına Katıldı

Aleyna

Haberler

1 Nisan 2021

Masumiyet’te Filtre Faciası Yaşanmıştı! Alişan ve Demet Akalın da Hülya Avşar’la Alay Edenler Kervanına Katıldı

Sevilen dizi “Masumiyet” dün gece Hülya Avşar’ın yüzüne uygulanan korkunç filtreyle gündeme geldi. Alişan ve Demet Akalın da bu filtreyle dalga geçme fırsatını kaçırmadı!

Masumiyet

FOX’un sevilen dizisi “Masumiyet”, sezon ortasında başlamasına rağmen çok ilgi çekti. Çarşambaların efendisi “Sadakatsiz”e bile kafa tutuyor! Henüz çok iyi ratingler almasa da, diziden bahsetmeyen kalmadı. Çünkü dizi, Türkiye’nin en büyük dertlerinden biri olan kadına karşı şiddeti konu alıyor. Bunu da polisiyeyle süsleyip, aşk üçgeni gibi klişeler de ekleyince, fenomen olmaya aday bir dizi ortaya çıkıyor!

Hülya Avşar

Dizi dün gece yine Twitter’da trendlere girdi. Ama heyecanla beklenen olaylar ve dizinin başarısı sayesinde değil, başrol oyuncularından Hülya Avşar’ın yüzünden. Aslında, Hülya Avşar’a o korkunç filtreyi uygulama kararı alanların yüzünden desek daha doğru olur.

Burnu Bile Yok Oldu!

Hülya Avşar’ın yüzüne bu filtreyi uygulama kararını kim aldıysa tebrik ediyoruz. Çünkü saatlerce diziyi trendler listesinde tutmayı başardı. Bu kadar korkunç bir filtrenin de herhalde dikkat çekmeye çalışmaktan başka açıklaması yoktur! Hülya Avşar’ı düşürdükleri duruma bakar mısınız?

“Masumiyet” setinde sık sık gördüğümüz kaliteli mizahı, diziye de yansıtmaya karar verdiler anlaşılan. Ama keşke Hülya Avşar’a önceden haber verselerdi!

Kendisiyle Dalga Geçti

Hülya Avşar

Herkes bu filtreyi Hülya Avşar’ın istediğini düşündü. Ama Hülya Avşar’ın başına geleceklerden haberi yoktu muhtemelen. Çünkü fragmanlarda ve dizinin önceki bölümlerinde böyle bir uygulama olmadı. Zaten Hülya Avşar’ın kendisi bile dün gece olanlarla dalga geçti!

Hülya Avşar story

Ama dalga geçen tek kişi o değildi!

Alişan’dan Mizah Show

Alişan ve Demet Akalın

Baktılar ki, Hülya Avşar bile dalga geçiyor, Alişan ve Demet Akalın da fırsatı kaçırmadı. Birlikte sundukları sabah programının kulisinde kısa bir mizah show yaptılar. Alişan oynadı, Demet Akalın paylaştı!

Hülya Hanım’ın kullandığı filtre tam da bu” diyen Alişan, belki de ilk kez bu kadar sevimli görünüyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz