Yine Çok Konuşulacak! Sadece Şeyma Kitabından Sonra Şimdi de Sırada Şeyma’nın Günlükleri mi Var Acaba?

Aleyna

Haberler

1 Nisan 2021

Yine Çok Konuşulacak! Sadece Şeyma Kitabından Sonra Şimdi de Sırada Şeyma’nın Günlükleri mi Var Acaba?

Sevgilisi Meedo ile geçirdiği uzunca tatilin ardından Türkiye’ye dönen Şeyma Subaşı hiç de boş dönmemişe benziyor. Belli ki bazı projeler var aklında. Bir süredir tuttuğu günlüklerden bahsedip duran Şeyma hani acaba??

İki Gün Ortadan Kaybolunca!

Şeyma Subaşı

Sürekli yayınladığı sosyal medya paylaşımları ile kendisinden sık sık haberdar olduğumuz Şeyma Subaşı’dan geçtiğimiz hafta günlerce haber alamamıştık. Tabii hal böyle olunca da meraklanan herkes kendince bazı yorumlar yaptı. Kimisi dedi burun ameliyatı kimisi dedi popo ameliyatı. Hatta yaşadığı estetik ameliyatlar yüzünden hastanelik olduğu iddiası da epey dolaştı sosyal medyada. Meğer hesabı hacklenen Şeyma fırsat bu fırsat biraz sosyal medya detoksu yapmış.

Hastasınız Türk Basını!

Başına gelen bu hacklenme olayının ardından “Hastasınız Türk Basını” diyerek bir video yayınlayan Şeyma hem hakkındaki haberleri ti’ye aldı hem de gönlünce eğlenerek dans etti. “Popo ameliyatı olunca böyle dans ediyorum. Hastasınız Türk basını ama ben sizden daha hastayım.” diyen Şeyma bu esnada neler yaptığını da anlattı.

Meedo’nun Motivatör’ü Şeyma

Peki bir Şeyma Subaşı sosyal medyası olmadan tam 5 gün boyunca ne mi yapar? “Beş gün boyunca bol bol günlük yazdım, normalde yaptığım meditasyon süresini uzattım, bol bol dua ettim, kendimle daha fazla vakit geçirdim, bana ‘motivator’ demeye başlayan erkek arkadaşımla her zaman olduğu gibi eşsiz anlar yaşadım. Kız arkadaşlarımla uzun bir seyahat öncesi daha fazla zaman geçirdim ve tabii ki partiledim. Şimdi, nerede kalmıştım?”

Yeni Bir Kitap Projesi mi Geliyor?

Şeyma yaptığı makyajlarla, partilemeleriyle ve sevgilileriyle konuşulurken bir defasında da yazdığı kitapla bomba gibi düşmüştü sosyal medyanın gündemine. Hem de ne düşmek! Kimler kimler konuştu Şeyma’nın kitabını. Kimisi eleştirdi kimisi yargıladı. Kimisi dalga geçti kimisi başucu kitabı yaptı. Oysa kendince mütevazi bir çıkıştı. Öyle ki ismi bile ‘Sadece Şeyma’ olan kitap yeri göğü inletti. Son günlerde ise yeniden günlük yazdığından bahsediyor sık sık. Acaba diyoruz yeni bir ‘Şeyma’nın Günlüğü’ mü geliyor? Hatta bugün Instagram’dan paylaştığı bu küçük anı proje halindeki kitabının bir introsu mu?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz