Netflix İçin Doğduğun Ev Kaderindir’den Ayrıldı! İbrahim Çelikkol Veda Ederken Demet Özdemir’i Övgüye Boğdu

Aleyna

Haberler

1 Nisan 2021

Netflix İçin Doğduğun Ev Kaderindir’den Ayrıldı! İbrahim Çelikkol Veda Ederken Demet Özdemir’i Övgüye Boğdu

Ünlü oyuncu İbrahim Çelikkol, başrolünde oynadığı “Doğduğun Ev Kaderindir” dizisine veda etti. Bir veda yazısı paylaşan Çelikkol, partneri Demet Özdemir’e özel bir bölüm ayırdı.

Doğduğun Ev Kaderindir

TV8’in sevilen dizilerinden “Doğduğun Ev Kaderindir”, geçen sezon başladığında hayli ilgi çekti. Rating rekorları kırmadı ama kendine has bir izleyici kitlesi oluşturarak ekranda tutunmayı başardı. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Camdaki Kız” romanındaki öykülerden birini anlatan dizi, çocukluk travmalarının izlerini taşıyan Zeynep ve Mehdi’nin hikayesini anlatıyor. Sadece bu cümleden bile dizinin “Masumlar Apartmanı” ve “Kırmızı Oda”nın öncüsü olduğunu anlayabiliriz! Hayatları boyunca ailelerinin yaşattıklarının ve isteklerinin yükünü taşıyan Mehdi ve Zeynep, zoraki bir evlilik yaparak birbirlerinin ilacı olmaya çalışıyordu. Ta ki dün geceye kadar!

Zeynep’in Öyküsü İçin Mehdi Gitti

Demet Özdemir İbrahim Çelikkol

Dizinin başrollerini Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol paylaşıyordu. Aralarından su sızmayan ikili, sette de apayrı bir komedi dizisi çekiyor gibiydi! Ama bu neşe dün akşam son buldu. İbrahim Çelikkol’un diziden ayrılacağı söylentileri doğru çıktı ve Mehdi karakteri dün akşam öyküsünü tamamladı. Herkesin kafasını karıştıran bu duruma İbrahim Çelikkol açıklık getirdi. Paylaştığı veda yazısıyla diziden ayrıldığını doğruladı. En özel teşekkürü de biricik partneri Demet Özdemir içindi!

Dizinin aslında Zeynep’in hikayesi olduğunu vurgulayan İbrahim Çelikkol, yazıyı “hayalleri yarım kalan herkese” ithaf etti. Ancak İbrahim Çelikkol bahsettiği kitlenin içinde değil muhtemelen. Çünkü diziye Netflix’te eski partneri Birce Akalay’la başrol oynamak için veda etti!

Demet Özdemir İbrahim Çelikkol

Zeynep’in hikayesi tamamlanabilsin diye Mehdi’nin hikayesi burada son buldu” diyen İbrahim Çelikkol, en özel teşekkürünü de Demet Özdemir’e etti: “Canım partnerim, bu bir son değil, yol uzun yeniden karşılaşacağımıza eminim.” O da partnerinden aynı ölçüde güzel bir teşekkür aldı tabii ki!

“Hayatımda hep ol”

İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir

Demet Özdemir de 37 bölüm boyunca beraber oynadığı ve çok şey paylaştığı İbrahim Çelikkol’a buruk bir veda yazısı yazdı. “Bizim hikayemiz burada bitti ama hayatımda hep ol” diyen ünlü oyuncu, partnerine yeni yolunda başarılar diledi.

Ancak izleyiciler Mehdi’nin gidişini bu kadar doğal karşılamadı! Duruma tepki gösteren izleyiciler, “Kuruluş Osman”, “Sadakatsiz” ve “Masumiyet” gibi diziler yüzünden kan kaybeden diziye iyice sırt çevirecek gibi görünüyor. Zaten dizinin birkaç bölüm sonra biteceğine dair dedikodular da dolaşıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz