Yasak Aşk İddiası Ortalığı Karıştırdı: Neslihan Atagül’ün Eşi Kadir Doğulu’nun Serra Arıtürk’e “Aşk” Dolu Bakışları!

Aleyna

Haberler

13 Temmuz 2021

Yasak Aşk İddiası Ortalığı Karıştırdı: Neslihan Atagül’ün Eşi Kadir Doğulu’nun Serra Arıtürk’e “Aşk” Dolu Bakışları!

Aşkın Tarifi isimli yaz dizisinin başrolleri Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk’ün dün akşam paylaştığı video gündeme bomba gibi düştü! Videoda dizilerinin tanıtımını yapmak isteyen ikilinin birbirlerine bakışları görenleri hayretler içinde bıraktı. Birçok sosyal medya kullanıcısı ise Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk arasında yakınlık olduğunu ima ederek; Neslihan Atagül’ü uyarmaya çalıştılar!

Aşkın Tarifi’nde Neler Oluyor?

Bildiğiniz gibi 2021 dizi sezonunun ardından, yaz dizileri diye tabir ettiğimiz genellikle romantik komedi tadında ilerleyen yeni projeler ortaya çıktı. Kanallar, bu diziler sayesinde hem yazı boş geçirmemiş oluyor hem de eğer gerçekten başarılı olan ve seyirciler tarafından sevilen bir yaz dizisi varsa; onu da diğer dizi sezonunda devam ettiriyor. Yani, aslında yaz dizileri bir nevi ön aşama gibi bir şey!

blank

Birçok kanalda yayınlanmaya başlayan yaz dizileri sevenleriyle buluşmaya devam ederken, Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk’ün başrollerini paylaştığı “Aşkın Tarifi” dizisi de sevilen diziler arasında yer almayı başardı. Birbirlerine iyice alışan partnerlerin dün Instagram’da paylaştığı fotoğraf ise sosyal medyada olay oldu.

blank

Yasak Aşk İddiası Sosyal Medyayı Karıştırdı!

Her zaman Neslihan Atagül’e aşkını dile getirmekten çekinmeyen Kadir Doğulu’nun, Serra Arıtürk’e bakışı sosyal medyayı ayağa kaldırdı. Dizideki partnerini aşk dolu bakışlarla izleyen Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk’ün flörtöz tavırları da gözden kaçmadı. Hal böyle olunca ikilinin yayınlamış olduğu video sosyal medyada viral oldu ve elden ele dolaşmaya başladı.

Birçok kişi bu videonun ne kadar yanlış olduğunu düşündüğünü dile getirmekten geri durmadı. Ancak Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk’ün paylaştığı videonun dizinin reklamı için sosyal medyada paylaşıldığını iddia edenler de yok değildi. Bakalım Neslihan Atagül’den bu konuyla ilgili bir açıklama gelecek mi? Göreceğiz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz