Demet Akalın Yine Görgüsüzlük Peşinde! Seda Sayan’dan Aldığı Gelinim Mutfakta’nın Paraları Bakın Nerelere Gidiyor?

Aleyna

Haberler

13 Temmuz 2021

Demet Akalın Yine Görgüsüzlük Peşinde! Seda Sayan’dan Aldığı Gelinim Mutfakta’nın Paraları Bakın Nerelere Gidiyor?

Bi Daha Bi Daha şarkısı ile ortalığı yeniden kasıp kavuran Demet Akalın her zamanki gibi yine kendisini ödüllendirmeye kararlı anlaşılan. Ailesi ile birlikte tatile giden ünlü popçu Demet Akalın kendisini alışverişe, kumlara, denize ve güneşe verdi. İşte dünya batsa umurunda olmayan Demet Akalın ve düşman çatlatan tatil görüntüleri!

Bodrum’da Tatil Bizim İşimiz

Son günlerde yine tatil için Bodrum’a giden Demet Akalın ve Okan Kurt geçtiğimiz gün yine bir beach’te görüntülendi. Şarkısı için aylarca büyük bir efor gösteren ve heyecanını hiç saklamayan Demet Akalın sonunda kendisini ödüllendirmeye karar verdi. Hatta öyle bir karar vermiş ki, gözü kızı Hira’yı bile görmedi. Gün boyu Hira ile babası Okan Kurt ilgilenirken, Demet Akalın ise denizin tadını çıkardı. Hira ve babası gün boyu denizde oynarlarken Demet Akalın bir duşa girdi bir güneşlendi.

Seda Sayan’dan Gelen İş

blank

Son zamanlarda Seda Sayan ile televizyon programı nedeniyle araları bozulan Demet Akalın yeni bir program için anlaşma yaptı. Gelinim Mutfakta programının sunuculuğu için anlaşan Demet Akalın program başlamadan önce kızı ve eşi ile birlikte Bodrum’da dinlenmeye devam ediyor. Pembe bikinisi ile sahillerde gözümüze çarpan Akalın’a bazı takipçilerden yemek programı teklifini kabul ettiği için tepkiler gelmişti.

Alışverişlere Doyamadı

Gittiği her yerde görmeye alışkın olduğumuz Demet Akalın’ın alışveriş paylaşımları tabii ki buradan da devam ediyor. Kimileri tarafından artık görgüsüzlük olarak nitelendirilen bu huyundan bir türlü vazgeçmeyecek anlaşılan. İster İstanbul’da olsun ister Amerika’da isterse de Bodrum’da. Demet Akalın hep alışveriş yapacak bir yer buluyor ve günün sonunda eli kolu dolu torba torba alışveriş macerasını bir şekilde dosta düşmana gösteriyor. Ne diyelim, Allah daha çok versin!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz