Binnur Kaya, Erkan Petekkaya Gibi İsimlerin Yer Aldığı Kırmızı Oda’dan Yeni Haber Var: Diziden Son Dakika Sürprizi

Aleyna

Haberler

3 Haziran 2021

Binnur Kaya, Erkan Petekkaya Gibi İsimlerin Yer Aldığı Kırmızı Oda’dan Yeni Haber Var: Diziden Son Dakika Sürprizi

Kış dizilerinin teker teker finale ya da sezon finaline yürüdüğü bu günlerde dizi takipçileri de doğal olarak kendi izledikleri dizilerin akıbetlerini merak ediyor. Acaba yayın gününü merakla bekledikleri ve akşamların eğlencesi olan dizi finale gidecek mi? Ya da sezon finaline ne zaman girecek, ayrılık ne zaman başlayacak? Kırmızı Oda’dan da sürpriz haber sonunda geldi. İşte detaylar!

Dizinin Kahramanları

Erkan Petekkaya kırmız ıoda

Yapımcılığını Onur Güvenatam’ın üstlendiği senaryosu ise Banu Kiremitçi’ye ait olan Kırmızı Oda her hafta TV 8 ekranları ile izleyicileriyle buluşmaya devam ediyor. Psikolojik drama dizisi kategorisinde yer alan Kırmızı Oda, Gülseren Budayıcıoğlu’nun 2004 yılında yayınlanan Madalyonun İçi adlı kitabından uyarlanıyor. Yayına girdiği ilk günden bu yana büyük bir ilgi uyandıran dizinin başrollerinde ise Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç ve Meriç Aral gibi isimler yer alıyor.

Konuk Oyuncularla İlerliyor

Binnur Kaya Kırmızı Oda

Dizinin önemli özelliklerinden birisi de kadrosunda sürekli yeni konuk oyuncuları ağırlıyor olması. Dizide şu ana kadar Melisa Sözen, Evrim Alasya, Salih Bademci, Celil Nalçakan ve Hande Doğandemir, Sezin Akbaşoğulları, Elif Ceren Balıkçı, Burcu Biricik, Aslıhan Gürbüz, Feyyaz Şerifoğlu , Bülent Seyran gibi isimler yer aldı. Son olarak Uğur Yücel, Erkan Petekkaya, Melisa Aslı Pamuk, Derya Taşbaşı, Yiğit Özşener de kadroya dahil oldular.

Ayrılık Tarihi Belli Oldu

blank

Bu sezonun en iyi reyting oranlarına sahip dizilerinden birisi olan Kırmızı Oda için sezon finali tarihi de sonunda belli oldu. Birsen Altuntaş’ın haberine göre diziye aslında 41. bölüm itibariyle sezon finali yaparak ara verilmesi planlanıyordu. Ancak diziden gelen haberlere göre Kırmızı Oda bu tarihi bir hafta daha geciktirerek 42. haftasında sezon finaline gireceğini açıkladı. Bir hafta daha Kırmızı Oda’yı izleyebilecek olan dizi severler ise bu durumdan kesinlikle çok memnun olacaklardır.

Benzer Haberler

Berivan 3 Haziran 2021

Bu dizi çok güzel ama hemen final olmasını istemezdim açıkçası üzüldüm

Yorum Yaz