Masumlar Apartmanı Setinde Sular Durulmuyor: Farah Zeynep Abdullah’tan Hakkında Çıkan İddialara Sert Yanıt!

Aleyna

Haberler

3 Haziran 2021

Masumlar Apartmanı Setinde Sular Durulmuyor: Farah Zeynep Abdullah’tan Hakkında Çıkan İddialara Sert Yanıt!

TRT’nin sevilen dizilerinden Masumlar Apartmanı’nda sezon finaline doğru adım adım ilerlerken; set dışına çıkan bilgiler hem oyuncuları hem de senaristleri oldukça kızdırıyor. TV100’den Birsen Altuntaş’ın Masumlar Apartmanı’nın sezon finalinde Farah Zeynep Abdullah’ın canlandırdığı İnci karakterinin ölerek diziye veda edeceğini söylemesinin ardından hem dizinin senaristi hem de Farah Zeynep Abdullah’ı oldukça sinirlendi ve Birsen Altuntaş’a tepki gösterdi. Bugün ise Birsen Altuntaş yine Farah Zeynep Abdullah hakkında bir iddia ortaya attı, ancak Farah’tan gelen yanıt herkesi çok şaşırttı!

Masumlar Apartmanı’nda Durum Vahim!

Sezonun başından beri magazin gündeminin yakından takip ettiği Masumlar Apartmanı oyuncuları bugünlerde oldukça sarsıcı günler yaşıyor! Ezgi Mola hakkında açılan davadan sonra sosyal medya güzel oyuncunun yanında durmuş olsa da; dava süreci hala devam ediyor. Bugün ise Ezgi Mola’dan sonra Farah Zeynep Abdullah da sosyal medyanın dikkatini çekecek bir paylaşımda bulundu.

blank

Geçtiğimiz gün TV100’den Birsen Altuntaş, Masumlar Apartmanı dizisinin sezon finalinde Farah Zeynep Abdullah’ın canlandırdığı İnci karakterinin ölerek diziye veda edeceğini şu sözlerle hem Instagram’dan hem de Twitter’dan açıkladı; “Sezona damgasını vuran #OGMPictures imzalı #MasumlarApartmanı haftaya unutulmaz bir bölümle sezon arası veriyor. Sezon finaline #FarahZeynepAbdullah’ın hayat verdiği İnci’nin ölümü damga vuruyor. İnci’nin ölümü eşi Han’ı (Birkan Sokullu) darmadağın ediyor. Han yol arkadaşını sarsıcı bir şekilde kaybetmenin şokuyla çıldırıyor. Diziden kendi isteğiyle ayrılan Farah Zeynep Abdullah’ın nasıl öleceği ise merak konusu…”

blank

Farah Yine İsyanlarda!

Twitter’da bu haberi gören dizinin senaristi Deniz Madanoğlu ise Birsen Altuntaş’a isyan etti; “Yaptığınız şey hiç ama hiç doğru değil. Her şeyin tadını kaçırıyorsunuz, verilen emeğe yazık ediyosunuz,ne hakkınız var buna?? Spoiler vermek ne demek, sürprizleri açık etmek ne demek? Nasıl bi rahatlık pervasızlıktır bu!” Deniz Madanoğlu’ndan sonra diziden ayrılacağı söylenen Farah Zeynep Abdullah da Twitter’dan Birsen Altuntaş’a yüklendi: “Haber verirmişçesine doğru ya da yanlış spoiler vermek izleyici açısından düşünürsek de ayıp, yapımda emeği geçenler açısından düşünürsek de ayıp. Her şekil ayıp”

Bu olayın ardından ise Birsen Altuntaş’tan yeni bir hamle daha geldi. Masumlar Apartmanı’ndan ayrılacağı iddia edilen Farah Zeynep Abdullah’ın yeni projelerle görüştüğünü söyleyen Birsen Altuntaş’a ünlü oyuncudan yanıt gecikmedi.

Ancak Birsen Altuntaş, Farah Zeynep Abdullah’ın iş görüşmesi yaptığı konusunda oldukça ısrarcıydı…

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz