Havada Aşk Kokusu Var! Alişan’ın Eşi Buse Varol Onu Görünce Aşka Geldi: “Seni Çıtır Çıtır Yemeli!”

Aleyna

Haberler

3 Haziran 2021

Havada Aşk Kokusu Var! Alişan’ın Eşi Buse Varol Onu Görünce Aşka Geldi: “Seni Çıtır Çıtır Yemeli!”

Tektaş ailesinin keyfi yerinde! Seda Sayan – Demet Akalın kavgasında suya sabuna bulaşmayan Alişan; programın sona ermesinin ardından ailesiyle birlikte güzel bir tatilin tadını çıkarttı. Tatil dönüşünde sezon yorgunluğunu çocuklarıyla atan Alişan’ın güzel eşi Buse Varol da oğlu Burak’la aşka geldi! Sezen Aksu’nun “Kaçın Kurası” şarkısı eşliğinde Burak’ın videosunu çeken Buse Varol, Burak’ın kaçamak bakışları arasında sevgisini gösterdi!

Eliz’i İlk Biz Görmüştük!

Bildiğiniz gibi Buse Varol ve Alişan, 2018 yılında tanışmış ve aynı sene içinde nikah masasına oturarak kendi çekirdek ailelerini oluşturmuştu. Nikahtan kısa bir süre sonra ilk çocuğu Burak’a hamile olduğunu duyuran Buse Varol; ne Burak’ı ne de Eliz’i sosyal medya takipçilerinden sakınmadı ve hamileliğinden doğum sürecine kadar her şeyi Instagram’da paylaşmayı tercih etmişlerdi.

blank

Hatta Eliz doğduktan sonra onu bazı akrabalardan bile önce gördük diyebilirim! Eliz’in doğumu sırasında Koronavirüs pandemisi devam ettiği için yakın aile hariç kimse Buse Varol ve Eliz’i ziyarete gelemedi. Hal böyle olunca meraklı çevrelerine kızını göstermek isteyen Alişan; Eliz’in fotoğraflarını en yakınlarına gönderdi. Ancak bu kişilerden biri Eliz’in fotoğrafını Instagram’a yükleyince olanlar oldu!

Alişan, Buse Varol, Burak ve Eliz

Buse Varol Aşka Geldi!

Ancak bugünler çoktaaan geride kaldı bile! Bugünlerde neredeyse her gün minik Eliz’in fotoğraflarıyla güne başlıyoruz. Hayatlarının her anını Instagram takipçileriyle paylaşmaktan geri durmayan Tektaş ailesinde bugün kutlama vardı! Alişan’ın erkek kardeşi Selçuk Tektaş ve eşi Merve Tektaş’ın 12. evlilik yıl dönümlerini çiftimiz Instagram’dan kutlamayı ihmal etmedi. Özellikle de iki elti oldukça iyi anlaşıyorlar. Hatta tatile bile beraber gittiler!

Kutlama sonrasında ise Buse Varol oğlu Burak’la arabada yol alırken; Sezen Aksu’nun “Kaçın Kurası” şarkısı eşliğinde oğluyla aşk yaşamayı ihmal etmedi. Burak’ın kaçamak bakışları arasında video çeken Buse Varol, oğluna sevgisini haykırdı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz