Ne Yaptığı Merak Ediliyordu! Ekranlardan Uzak Kalan Elçin Sangu Meğer Dans Etmeyi Öğrenmekle Meşgulmüş

Aleyna

Haberler

29 Nisan 2021

Ne Yaptığı Merak Ediliyordu! Ekranlardan Uzak Kalan Elçin Sangu Meğer Dans Etmeyi Öğrenmekle Meşgulmüş

Bir süredir dizi ve film setlerinden uzak kalan ünlü oyuncu Elçin Sangu’dan yepyeni bir paylaşım geldi. Güzel oyuncu dans ettiği görüntüleri Instagram hesabında paylaştı. Ünlü ismin dansı sosyal medyayı salladı.

elçin sangu

Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisi ile büyük bir çıkış yapan Elçin Sangu, Türkiye’nin en beğenilen kadın oyuncularından biri. Doğal güzelliği ve samimiyetiyle izleyicinin kalbinde taht kuran güzel oyuncu Kiralık Aşk dizisiyle tüm ülke tarafından tanınır hale gelmişti. Daha sonra Türkiye’nin ilk dijital işlerinden olan Yaşamayanlar’da rol alan Sangu’yu en son İyi Günde Kötü Günde dizisinde izlemiştik.

elçin sangu

Çarpışma ve İyi Günde Kötü Günde dizilerinin yayın hayatı ne yazık ki çok erken bitmişti. Daha sonra Netflix’in iddialı filmi 9 Kere Leyla için Haluk Bilginer ve Demet Akbağ gibi ustalarla kamera karşısına geçen güzel oyuncunun bu projesi de çok sevilmedi. Uzun süre ekranlardan uzak kalan başarılı oyuncu şimdilerde büyük bir markanın reklam yüzü oldu.

O Zaman Dans

Cansu Tosun ve Demet Özdemir’den sonra bir dans videosu da Elçin Sangu’dan geldi. Ünlü oyuncu dans ettiği görüntüleri Instagram takipçileri ile paylaştı. O paylaşımına “What’s going on” diye not düşen Sangu’ya dakikalar içerisinde binlerce beğeni ve yorum geldi. Uzun süredir bir dizi veya film projesinde yer almayan Elçin Sangu’nun dans videosu hayranlarını heyecanlandırdı.

Sosyal Detoksa Girdiği ile İlgili Haberlerle Dalga Geçmişti

elçin sangu

Elçin Sangu’nun 9 Kere Leyla’dan sonra kendini eve kapattığı söylenmişti. Hem pandemi korkusundan hem de yüzünün eskimemesi için ekranlardan uzak kalmayı tercih eden güzel oyuncunun ağır tempodan çok yorulduğu ve sosyal detoks yapmak istediği iddia edilmişti. Elçin Sangu ise o haberleri Twitter hesabında paylaşarak “Hiç haberim olmadı neden öyle yapmışım ki? Hep başkalarından duyuyorum aşkolsun Elçin” diye dalga geçmişti.

Benzer Haberler

Hanife Gül 30 Nisan 2021

Çok güzelsin

Yorum Yaz