Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si Ezgi Mola Aşka Gelince Ortalık Karıştı! Kendine Hakim Olamadı: “Aşkım, Canım!”

Aleyna

Haberler

13 Temmuz 2021

Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si Ezgi Mola Aşka Gelince Ortalık Karıştı! Kendine Hakim Olamadı: “Aşkım, Canım!”

TRT’nin başarılı dizilerinden Masumlar Apartmanı’nda Safiye karakterine can veren Ezgi Mola, bugün Erşan Kuneri setinde aşka geldi! Rol arkadaşı Nilperi Şahinkaya ile sete hazırlanırken birden bire aşka gelen Ezgi Mola; Nilperi Şahinkaya’ya aşk sözleri söylemeye başladı.

Erşan Kuneri Setinde Olay Var!

Zaten bu günlerde Erşan Kuneri dizi setinden arka arkaya ifşalar, fotoğraflar ve videolar gelmeye devam ediyor. Birbirleriyle iyi anlaşan oyuncular hem kamera önünde hem de kamera arkasında eğlenmeyi ihmal etmiyor. Bildiğiniz gibi birçok Erşan Kuneri oyuncusu, önceki yıllarda farklı projelerde beraber yer aldı. Aslında sette daha önce birbiriyle çalışmamış oyuncu yok diyebiliriz! Tüm oyuncular bir şekilde birbirleriyle bağlantılı.

blank

Merve Dizdar ve Ezgi Mola’nın Masumlar Apartmanı’nda iki kız kardeşi canlandırdığını bilmeyen yoktur. Dram yüklü Masumlar Apartmanı’ndaki Gülben ve Safiye kardeşler; tüm Türkiye’nin ciğerini sökmeyi başardı. Gülben – Safiye ikilisini canlandıran Merve Dizdar ve Ezgi Mola ise gerçek hayatta da çok yakın arkadaş. Hatta beraber tatillere de gitmeyi ihmal etmiyorlar. Merve Dizdar ve Uraz Kaygılaroğlu ise bundan birkaç sene önce; Gupse Özay’ın Eltilerin Savaşı filminde evli bir çifti canlandırmıştı.

blank

Ezgi Mola Aşka Geldi!

Nilperi Şahinkaya ve Uraz Kaygılaroğlu’na gelecek olursak, Blu TV’nin Aynen Aynen isimli mini dizisinde sevgili bir çifti canlandırıyordu. Gördüğünüz gibi tüm Erşan Kuneri kadrosu birbirini çok yakından tanıyor. Bu sayede de beraber çalışmaktan da keyif alıyorlar. Özellikle de projenin başınca Cem Yılmaz gibi bir isim olunca; çalışmak başlı başına zevkli hale geliyor. Çekimlere devam eden oyuncular, bugün sete hazırlanırken oldukça eğlenceli dakikalar yaşadı. İlk olarak Merve Dizdar ve Nilperi Şahinkaya oryantal müzik eşliğinde kurtlarını döktü.

blank

Sonrasında da Ezgi Mola aşka geldi ve Nilperi Şahinkaya’ya “Aşkım, canım, güzelim!” diyerek iltifatlar etmeye başladı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz