Seda Sayan Sonunda Olan Bitene Sessizliğini Bozdu Ateş Püskürdü! Filtrelerin Kraliçesi Bu Sözleri Kime Söyledi?

Aleyna

Haberler

14 Temmuz 2021

Seda Sayan Sonunda Olan Bitene Sessizliğini Bozdu Ateş Püskürdü! Filtrelerin Kraliçesi Bu Sözleri Kime Söyledi?

Sosyal medyada ya Photoshopu abartan fotoğraflarıyla ya da ünlü isimlerden herhangi birisiyle yaşadığı kaotik tartışmalarla bir şekilde gündeme gelen Seda Sayan bugün de Instagram hesabından zehir zemberek bir açıklama yaptı. Yaptığı paylaşımla dikkatleri çeken Seda Sayan’ın bu kez kime kızdığı ise merak konusu. İşte güzel şarkıcı ve sunucu Sayan’ın son paylaşımı!

O Kadınların Hastasıyım

Dün yine Instagram hesabından paylaştığı bir fotoğrafa uyguladığı filtre ile sosyal medya dünyasının diline düşen Seda Sayan bugün de Nejat İşler’in kadınlar için söylediği bir şeyi paylaştı. Kendisinin de bu tarz kadınlara hayran olduğunu söyleyen Seda Sayan, İşler’in, “Ben kendim giderim, Ben kendim yaparım, Ben kendim alırım diyen kadınların hastasıyım; çünkü onları karakteriniz dışında hiçbir şeyle tavlayamazsınız…!!!” cümlelerini yorum bile eklemeden olduğu gibi paylaştı. Paylaşımına ise özellikle kadın takipçilerinden dakikalar içerisinde alkışlar ve beğeniler yağdı.

Gülşen’e Destek Paylaşımı

Birkaç gündür konser kıyafeti için yapılan yorumlara sessizliğini bozan Gülşen bir paylaşım yapmış ve hakkındaki gereksiz eleştirilere muazzam bir cevap vermişti. Yapılan kötü eleştirilere özgürlük alanına, tercihlerine olan saygı sınırını aştığı için tepki göstermiş ve ‘Ne giydiğime, ne düşündüğüme, nasıl yaşamak istediğime sadece ama sadece kendim karar verebilirim. Tıpkı sizlerin de hayatlarında olduğu ya da olması gerektiği gibi” demişti.

Kök Salıyoruz!

seda sayan

Gülşen ayrıca “Ama ben bilhassa, bana kalbi ve aklıyla eşlik edenlere, umut diyenlere, nefes kabul edenlere sımsıkı sarılıyorum ve teşekkür ediyorum. Öyle hayat doluyuz ki yok ettiklerini düşündükçe kök salıyoruz.” cümlesi ile yanında olan, bu tarz eleştirilere kendisi gibi bakan özellikle tüm kadınlara teşekkür etmişti. Seda Sayan da bu cümleleri ilk beğenen ve alkışlayan isimlerin başında yer alırken bununla yetinemeyip bugün de Gülşen’in bu çıkışını daha da yükseltmek isteyen isimlerden birisi oldu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz