Kesişmelerin Sonu Yok Derken Sonunda Bora’dan Ada’yı Sıkıştıracak Soru: Kimsin Sen! Baht Oyunu 6. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Haberler

14 Temmuz 2021

Kesişmelerin Sonu Yok Derken Sonunda Bora’dan Ada’yı Sıkıştıracak Soru: Kimsin Sen! Baht Oyunu 6. Bölüm Fragmanı

Kanal D’de ekranlara gelen Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz’ın başrollerini paylaştığı Baht Oyunu her bölümde daha fazla izleyici ile buluşmaya devam ediyor. Özellikle oyuncularının sempatik halleri ile dikkat çeken Baht Oyunu 6. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte 5. bölümde yaşananlar ve yeni bölüme ilişkin detaylar!

Baht Oyunu 5. Bölümde Neler Olmuştu?

5. bölümde Ada ve Rüzgar, daha önceden yapmış oldukları evliliğin sırlarının ortaya çıkması riskine karşı mecburen de olsa işbirliği içerisinde davranmak zorunda kalırlar. Bu esnada işyerinde de Bora ve Ada arasında paslaşmalar yaşanır. Bora yeni içerikler için yeni konular ararken Ada beyaz evlilik fikri ile Bora’nın dikkatini çeker. Bu konu ile ilgili olarak da hem Tuğçe’den hem de Ada’dan bir yazı dizisi ister. Fakat bu durumu biraz kıskanan Tuğçe Ada’yı metni yazmaması konusunda uyarır. Fakat Ada bu kez de Tuğçe’ye meydan okur.

blank

Bu esnada yazı dizisi için bir araştırma yapmak isteyen Tuğçe göçmen bürosuna gider ve büroda Ada ve Rüzgar’ı yakından tanıyan birisi ile tanışır. İşte tam da bu olay üzerine sırlarının ortaya çıkmasından korkan Ada ve Rüzgar yeniden sıkı bir işbirliği kurmak zorunda kalırlar. Tuğçe ise Ada’nın metni yazmaktan vazgeçmeyeceğini anlayınca planlarını devreye sokar. Tüm bu olanlar artık Tuğçe ve Ada arasındaki rekabeti düşmanlığa doğru çevirmeye başlar.

Baht Oyunu 6. Bölüm Fragmanı

Baht Oyunu 6. bölümde Rüzgar, Ada ve Bora’nın ilişkilerinin fazla samimi olduğu konusunda Tuğçe ile konuşurken Bora da Ada’ya Rüzgar’ın evini nereden bildiğini sorar. Ada ile rekabeti artık düşmanlığa çeviren Tuğçe ise göçmen bürodaki durumu şirkete doğru taşımaya karar verir ve göçmen bürodan Celal Bey şirkete kadar gelir. Bora ise hayatının her anında karşı karşıya geldiği Ada’ya ‘Sen kimsin?’ diye sorar.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz