Bir Gün Arayla Doğdular! Çukur Oyuncuları Erkan Kolçak Köstendil ve Necip Memili’nin Çocukları Nihayet Tanıştı

Aleyna

Haberler

4 Şubat 2021

Bir Gün Arayla Doğdular! Çukur Oyuncuları Erkan Kolçak Köstendil ve Necip Memili’nin Çocukları Nihayet Tanıştı

Fenomen dizi “Çukur”un sevilen oyuncuları Necip Memili ve Erkan Kolçak Köstendil, bu kez çocuklarıyla beraber buluştu. İşte “büyük buluşmanın” görüntüleri…

Çukur afişi

Show TV’nin sevilen dizisi “Çukur” dördüncü sezonda da hız kesmeden devam ediyor. Fenomen dizi oyuncularına sadece popülerlik değil ömür boyu sürecek gibi görünen dostluklar da kazandırdı. Set dışında da sık sık bir araya gelen oyuncular, diziden ayrılan dostlarını da unutmuyor.

Necip Memili Erkan Kolçak Köstendil

“Çukur”un en sevilen karakterlerinden Cumali Koçovalı’yı oynayan Necip Memili ve Vartolu Sadettin’i canlandıran Erkan Kolçak Köstendil de sette başlayan dostluklarını sürdüren isimler arasında. Ama Erkan Kolçak Köstendil diziden ayrılıp Ayvalık’a gidince ikilinin arasına mesafeler girdi. Neyse ki, ikili dün çocuklarıyla beraber bir araya gelerek hayranlarını mutlu etti.

Birer Gün Arayla Doğdular

Necip Memili

Necip Memili, uzun süredir birlikte olduğu Didem Dayıcıoğlu ile 20 Ocak 2020’de evlenmişti. Sürpriz bir kararla nikah masasına oturan çift, Ortaköy’de bir otelde düzenledikleri törene sadece en yakın arkadaşlarını ve bazı “Çukur” oyuncularını davet etmişti. Çift, aynı yılın temmuz ayında da kızları Asya’ya kavuştu.

Erkan Kolçak Köstendil Cansu Tosun

Erkan Kolçak Köstendil ise aşkı sette bulan isimlerden. Kısa süren “Familya” dizisi Erkan Kolçak Köstendil ve Cansu Tosun’a ömürlük bir aşk bıraktı. 2018’de evlenen çift 2020’nin temmuz ayında da oğulları Marsel’e kavuştu.

Tesadüfe bakın ki, Asya ve Marsel birer gün arayla doğdu. Ama pandemi nedeniyle hiç buluşamadılar. Ta ki düne kadar!

“Büyük Buluşma” Gerçekleşti

Asya ve Marsel

Necip Memili, kızı Asya ve Erkan Kolçak Köstendil’in oğlu Marsel’in fotoğraflarını “büyük buluşma” diyerek yayınladı. Ne de olsa, hemen hemen aynı gün doğan bu ikili babalarının da katkısıyla çok iyi dost olmaya aday!

Necip Memili ve Erkan Kolçak Köstendil

Necip Memili, fotoğraflardan birine “Kızım Asya” ve “Oğlum Marsel” yazarak takipçilerini duygulandırdı.

Necip Memili Erkan Kolçak Köstendil

Maalesef birbirlerini bu kadar benimseyen isimleri sanat camiasında pek göremiyoruz. Ama onlar “Çukur” setinden kocaman bir aile çıkarmayı başarmış gibi görünüyor. Dileriz, bu dostluklar ömür boyu sürer!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz