Bircan Bali Hakkında Tedbir Talebi Reddedilen Hadise Söylemezsem Olmaz Sunucularının Diline Düştü: “Komik…”

Aleyna

Haberler

4 Şubat 2021

Bircan Bali Hakkında Tedbir Talebi Reddedilen Hadise Söylemezsem Olmaz Sunucularının Diline Düştü: “Komik…”

Beyaz TV’nin sevilen magazin programı Söylemezsem Olmaz sunucularından Bircan Bali ve Hadise mahkemelik oldu! Geçtiğimiz haftalarda, Bircan Bali tarafından ortaya atılan iddiaya göre, Hadise Eurovision şarkı yarışması zamanında muayyen günündeydi.

Yıllar sonra Bircan Bali tarafından bu iddia neden ortaya atıldı bilinmez ama Hadise’den Bircan Bali’ye yanıt gecikmedi ve soluğu mahkemede aldı.

Hadise’den Bircan Bali’ye Tedbir Talebi!

Bircan Bali’nin “Eurovision’da Hadise’nin 4. olduğu gün, özel günüydü, yani muayyen günüydü” sözleri üzerine İstanbul Aile Mahkemesine başvuran Hadise, Bircan Bali hakkında, geçmişte Gülben Ergen’in Seren Serengil’e çıkarttığı gibi tedbir talebi çıkartılmasını istedi. Ancak mahkeme, Hadise’nin bu talebini reddetti.

blank

Mahkemenin ret kararına itiraz eden Hadise’nin dilekçesinde Bircan Bali’nin bulduğu her fırsatta genel ahlaka aykırı şekilde psikolojik şiddet içeren beyanlarda bulunduğunu belirtilerek; Gülben Ergen’in geçtiğimiz yıllarda Seren Serengil’e karşı mahkemeden aldırdığı 3 gün tazyik hapsi kararı örnek gösterildi. Ancak mahkemenin kararı değişmedi ve Hadise’nin itirazı reddedildi!

blank

İki kere mahkeme tarafından reddedilen Hadise; Bircan Bali, Seren Serengil ve Arto’nun diline düştü. Bugün Söylemezsem Olmaz programında Hadise hakkında ağır eleştiriler yapıldı.

Hadise, Söylemezsem Olmaz’ın Diline Düştü!

Mahkemeden istediği sonucu alamayan Hadise, Söylemezsem Olmaz sunucularından Seren Serengil ve Bircan Bali’nin diline düşmekten kurtulamadı!

Bircan Bali, o dönem Hadise’ye Kaan Yıldırım’ın psikolojik şiddet uyguladığını ama faturasının kendisine kesildiğini söyleyerek; “Adalet yerini buldu. Mahkemeleri boş yere meşgul etmenin hakikaten komik olduğunu ve sonrasında sizin mesainize ziyan olduğunu görmüş oluyorsunuz!” kendini savundu.

Seren Serengil, Söylemezsem Olmaz programının aldığı Trafik Medya Ödüllerini örnek göstererek seni eleştirmeye hakkım var dedi: “Bu olayın şiddetle alakası olmadığının Hadise de farkında. Şunu da eklemek istiyorum. Bu program televizyonda yayınlanabildiğine göre, Cumhurbaşkanının elinden magazin programları adına ödül alınabildiğine göre, bizim burada bir konuyu eleştirme ve bu konuyla ilgili sizi rencide etmeden, sizlere iftira atmadan, size yalan söylemeden bu konuyu tartışma gibi bir ehliyetimiz var. Biz zaten burada buna izin verilmese bunları yapamayız. Boşu boşuna mahkemeye gidip farklı sonuçlar beklemeyin. Oradaki insanları da rahatsız etmeyin boşu boşuna!” açıklamasıyla kendini ve programını savundu!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz