Gıybetin Dibini Sıyırıyoruz: Güzide Mertcan’ın Milyonluk Evi, Fahriye Evcen İmzayı Attı, Hadise Aşka Geldi!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

4 Şubat 2021

Gıybetin Dibini Sıyırıyoruz: Güzide Mertcan’ın Milyonluk Evi, Fahriye Evcen İmzayı Attı, Hadise Aşka Geldi!

Ünlüler cemiyetinde yaşanan en son gelişmeleri derlediğimiz magazin turu başlıyor! 4 Şubat Perşembe gününün öne çıkan olaylarını hep beraber inceleyelim.

1. Arzu Sabancı #TBT Paylaşımıyla Hakan Sabancı ve Kerim Sabancı’yı Rezil Etti!

Arzu Sabancı

Sabancı ailesinin annesi Arzu Sabancı, Instagram’ı aktif olarak kullanan kişilerden biri. Sık sık hayatından fotoğraf ve videolar paylaşan Arzu Sabancı, bugün Instagram’ın meşhur #TBT akımına uyarak, eski günleri yaad etti! Ancak eski günleri yaad ederken, Hakan Sabancı ve Kerim Sabancı’yı biraz harcamış gibi gözüküyor.

2. Eski Masterchef Yarışmacısı Güzide Mertcan’ın 30 Milyonluk Evi Şaşırttı!

Güzide Mertcan

Masterchef yarışmasıyla adını duyuran Güzide Mertcan, bugün Uçankuş TV’nin “Hayatın İçinden” programına konuk oldu ve 30 milyon TL değerindeki evini tanıttı. Röportaj sırasında “Evde kaç oda var bilmiyorum, kullanım alanı 1000 m2!” açıklamalarıyla herkesi şaşırttı. Detaylar için:

3. Fahriye Evcen Sonunda Ekranlara Dönüyor!

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit

Güzel oyuncu Fahriye Evcen, oğlu Karan’ı kucağına aldıktan sonra ekranlara ara vermişti. Yakın zaman önce, içine sinen bir proje olursa ekranlara döneceğini söyleyen Fahriye Evcen, bugün imzayı attı! Fahriye Evcen’in bölüm başı 130 bin TL alacağı söyleniyor.

4. Didem Soydan ve Bartu Küçükçağlayan Arasında Kavga!

Mücbir Sebepler

Boğaziçi Üniversitesi direnişini ve LGBT+ bireyleri destekleyen Didem Soydan’la “Mücbir Sebepler” programının yayıncılarından Bartu Küçükçağlayan durup dururken kavga etti! Yanlış anlaşılma sonucu ufak bir tatsızlık yaşayan ikiliden Bartu Küçükçağlayan, durup dururken Didem Soydan’ı Instagram’dan engelledi. Bartu’nun bu tutumuna Didem Soydan sessiz kalmadı ve Instagram storylerde mesajlaşmaları yayınladı. Detaylar için:

5. Estetikleriyle Olay Olan Şeyma Subaşı Yine Aşka Geldi!

Yaptırdığı estetiklerle gündeme gelen Şeyma Subaşı, Mısırlı milyarden sevgilisiyle aşkını doya doya yaşıyor! Her fırsatta sevgilisinin lüks araçlarıyla hava atan Şeyma’dan bugün bornozlu yeni fotoğraf geldi. Açıklama olarak ise “Tamamen seninim” yazması dikkatlerden kaçmadı. Detaylar için:

6. Hadise ve Kaan Yıldırım’dan “Aşk Hikayesi!”

2020’nin en yakışan çifti şüphesiz Hadise ve Kaan Yıldırım! Bir küs bir barışık ilişkilerine devam eden çiftimizden bugün yeni fotoğraf geldi. Aynı fotoğrafı hem Hadise hem de Kaan Yıldırım kişisel Instagram hesaplarında paylaştı. Güzel şarkıcı Hadise fotoğrafı paylaşırken “Her aşk hikayesi güzeldir ama bizimki favorim!” notunu düşmeyi ihmal etmedi. Detaylar için:

7. Gözaltına Alınan Ümitcan Uygun’un DNA’sıyla Aleyna Çakır’ın DNA’sı Eşleşti!

Ümitcan Uygun

Aleyna Çakır davasında sonunda adalet yerini buluyor! Aleyna Çakır cinayetinin bir numaralı şüphelisi Ümitcan Uygun’dan alınan sperm örnekleri, Aleyna Çakır’ın DNA’sıyla eşleşti. Tüm Türkiye, bu haber karşısında derin bir oh çekti!

8. Acun Ilıcalı Manevi Annesini Kaybetti!

Acun Ilıcalı’nın hem en yakın dostu hem de iş ortağı olan Esat Yontunç’un annesi Emel Yontunç bugün hayatını kaybetti. Acun Ilıcalı’ya zor zamanında kol kanat geren Emel Yontunç için Instagram’da fotoğraf paylaşan Acun Ilıcalı “Sen sadece Esat’ın annesi değil, dünyadaki bir melektin, en zor zamanımda omzuma kondun, evine aldın, benim hayata tutunmama vesile oldun. O evde bana gösterdiğin şefkati asla unutmayacağım.” notuyla manevi annesine veda etti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz