Ne Kadar Uyumlular! Can Yaman ve İtalyan Sevgilisi Diletta Leotta’dan İlk Poz Geldi

Aleyna

Haberler

4 Şubat 2021

Ne Kadar Uyumlular! Can Yaman ve İtalyan Sevgilisi Diletta Leotta’dan İlk Poz Geldi

Ünlü oyuncu Can Yaman, İtalyan sevgilisi Diletta Leotta ile ilk fotoğrafını paylaştı. Çiftin birbiriyle olan uyumu ve yaşadıkları mutluluk takipçilerini sevindirdi.

Can Yaman

Ünlü oyuncu Can Yaman, kariyerine kısa süre önce başlasa da İtalya’da Türkiye’den daha ünlü olmayı başardı! Can Yaman, rol aldığı romantik komedi dizileri ve İtalyanca bilmesi sayesinde İtalya’da herkesin tanıdığı bir sima haline geldi.

Can Yaman

Ancak ünlü oyuncu aylarca gündemi sarsan “Başrol oyuncusunun libidosu yüksek olmalı” açıklaması ve fazla iddialı çıkışları nedeniyle Türkiye’de gözden düşmeye başladı. Hal böyle olunca da ünlü oyuncu rotayı tamamen İtalya’ya kırmayı hedefledi! Son dizisi “Bay Yanlış” da yayından kaldırılan Can Yaman, Türkiye defterini bir süreliğine de olsa tamamen kapatmış gibi görünüyor. Ne kadar şanslı ki, işini bulduğu gibi aşkını da İtalya’da buldu!

Hem İşte Hem Aşkta Kazandı

Can Yaman

Biz “Can Yaman” diye bağıran kalabalıkların bir reklam çalışması olduğunu düşünmüştük. Ama ünlü oyuncu İtalya’dan çok cazip teklifler almaya başladı! Ünlü oyuncu, başarılı yönetmen Ferzan Özpetek’le çekeceği reklam filminin yanı sıra “Sandokan” adlı dizinin de başrolüne seçildi. 10 bölüm sürecek dizi için bölüm başı 100 bin Euro alacağı konuşuluyor!

Can Yaman Diletta Leotta

Öte yandan Can Yaman’ın kazandığı tek konu iş değil. Ünlü oyuncu, İtalya’nın en ünlü spor spikerlerinden Diletta Leotta’yla aşk yaşamaya başladı. Önceleri bir iddia olarak ortaya atılan bu aşk bir derginin çektiği fotoğraflarla belgelendi. 3 hafta önce dillendirilen aşktan ilk kare de bugün geldi.

Ne Kadar Uyumlular!

Can Yaman ve Diletta Leotta aşkından ilk kare bugün geldi. Kırmızı kulaklıklarıyla çok uyumlu görünen çiftin mutluluğu fotoğraftan taşıyordu.

Can Yaman’ın bu aşkına ve İtalya’daki projelerine inanmayan bazı insanlar var. Bunu da yeni bir reklam çalışması olarak görüyorlar. Umarız, bu poz onları ikna etmeye yetmiştir!

Benzer Haberler

Evrim 5 Şubat 2021

Ben inanmıyorum İtalyan sunucu eski sevgilisiyle resimlerini silmemiş bence reklam kokuyor

Yorum Yaz