Ortalık Yine Karışacak! Hande Erçel Aşk Yaşadığı Söylenen Kerem Bürsin’in Setini Ziyaret Etti

Aleyna

Haberler

4 Şubat 2021

Ortalık Yine Karışacak! Hande Erçel Aşk Yaşadığı Söylenen Kerem Bürsin’in Setini Ziyaret Etti

Ünlü oyuncu Hande Erçel, adının aşk dedikodularına karıştığı dizi partneri Kerem Bürsin’e set ziyaretine gitti. İkilinin hayranları bu haberle coştu!

Sen Çal Kapımı

FOX’un sevilen dizisi “Sen Çal Kapımı” geçen yaz başlamış ve büyük bir reyting başarısı yaşamıştı. Yeni sezon başlayınca dizi reyting kaybı yaşadı ama yayından kaldırılması gündeme bile gelmedi! Çünkü başrol oyuncuları Hande Erçel ve Kerem Bürsin inanılmaz bir hayran kitlesine ulaştı. Dizi, sosyal medyada özellikle başrol oyuncularının sahneleri sayesinde izlenme rekorları kırıyor. Yurt dışı satışlarının da katkısıyla dizinin yeni sezonu garantilediğini bile söyleyebiliriz.

Hande Erçel Kerem Bürsin

Bu başarıda büyük payları olan Hande Erçel ve Kerem Bürsin, uzun süredir diziler konusunda şanssızlık yaşıyordu. İkili, bu diziyle şeytanın bacağını kırdı ama aşk dedikodularından bir türlü kurtulamadılar!

Hande Erçel Kerem Bürsin

Hande Erçel, dizi başladığı dönemde sevgilisi Murat Dalkılıç’tan ayrıldı. Kerem Bürsin’le aralarındaki kimya da tavan yapınca herkes onların gerçekte de aşk yaşamasını istedi. Attıkları her adım -hayranlarının da katkısıyla- aşk yaşadıkları iddiasını güçlendirdi. Ama ikili çok iyi arkadaş olduklarını söyleyerek bu haberlerle dalga geçti!

Ama geçen hafta Hande Erçel’in Kerem Bürsin’in diğer setini ziyaret ettiği duyulunca sosyal medya yıkıldı! Bugün de Hande Erçel’in seti ziyarete geldiği anların görüntüleri ortaya çıktı.

Kerem Bürsin’e Özel İlgi!

Kerem Bürsin Nilperi Şahinkaya

Kerem Bürsin, bir yandan da dijital dizi “Aynen Aynen”de oynuyor. O sette de çok eğlendiği her halinden belli olan ünlü oyuncu, geçen hafta dizideki partneri Nilperi Şahinkaya’nın gazabına uğradı! Şaka bir yana, Nilperi Şahinkaya’nın “Hande sete geldi” açıklaması gerçekten de ortalığı birbirine kattı.

Hande Erçel

Çünkü Hande Erçel’in hem dizi seti hem de reklam anlaşmaları yüzünden neredeyse başını kaşıyacak vakti yok. Bunu da tüm hayranları biliyor! Ünlü oyuncu da zaman zaman yaşadığı yoğunluğa dair esprili paylaşımlar yapıyor.

“Aaa, Hande mi o?”

Hande Erçel

Hal böyle olunca, Hande Erçel’in onca yoğunluğun içinde bütün gün sette gördüğü partnerini ziyarete gitmesi biraz garip görünüyor. “Aynen Aynen” ekibi de buna çok şaşırmış olacak ki, bütün set Hande Erçel’in gelişine şaşırıyor!

Hande Erçel’in set ziyareti ikilinin bir türlü söndüremediği aşk iddialarını tekrar alevlendirecek gibi görünüyor. Hayranlarının Kerem Bürsin ve Hande Erçel birbirine aşık olmadan bu işin peşini bırakacağını sanmıyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz