Seni Bir Kalemde Rezil Ederim! Masumiyet’in İrem’i Deniz Işın Yine Döktürdü

Aleyna

Haberler

7 Mayıs 2021

Seni Bir Kalemde Rezil Ederim! Masumiyet’in İrem’i Deniz Işın Yine Döktürdü

Masumiyet’in İrem’i Deniz Işın bu kez kayınvalidesi Hale’yi fena kızdıracak bir hareket yaptı. Güzel oyuncu İlker Ilgaz’ı rezil etmekle tehdit eden paylaşımı ile sonunda içindekileri döktü desek yeri. İşte İrem karakterine hayat veren Deniz Işın’ın paylaşımı!

Deniz Işın’dan Olay Paylaşım

Masumiyet dizisinde İrem karakterine hayat veren Deniz Işın bugün sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Paylaşımında Sibel Can’ın Padişah şarkısına eşlik eden güzel oyuncu set ekibi ile birlikte oldukça keyifli görünüyordu. Hatta şarkıyı söylerken Sibel Can’ın mimiklerini de taklit eden Deniz Işın kendisini şarkıya kaptırdıkça kaptırdı. Şarkının sözleri ise sanki dizideki İrem karakteri için yazılmış gibi. Hal böyle olunca da İrem rolüne kendini adayan Deniz Işın içinden gele gele İlker’ gönderme yapmış resmen.

Kimse Oğlumu Rezil Edemez!

Dizide her ne olursa olsun oğlu İlker’i koruma altına alan anne Hale Ilgaz’dan yani Hülya Avşar’dan gelinine bir cevap gelir herhalde diye düşünüyoruz. Değil İrem’i kocası İsmail Ilgaz’ı bile oğlu için bir kalemde silen Hale duymasın desek de artık çok geç açıkçası.

Deniz Işın’ın Masumiyet Öncesi

blank

Masumiyet dizisi ile kariyer hayatında önemli bir çıtayı aşmış olan Deniz Işın aslında farklı bir alanda başlamış eğitim hayatına. Ege Üniversitesi Malzeme Bilimi ve Mühendisliği’nde master yapan Işın bu eğitimin ardından Sahnetozu Tiyatrosu’nda eğitim alarak oyunculuğa adım atar. Bu esnada 2017 yılında ‘Lysistrata’ oyununda Lysistrata, 2018 yılında ise ‘You Can’t Take It With You’ oyununda Alice’i canlandırır.

deniz ışın

Reklam filmlerinde yer alan Deniz Işın, dizi kariyerine ise FOX TV’de yayınlanan “Her Yerde Sen” dizisi ile başlar. Burada Merve karakterine hayat verdikten sonra ise “İyi Günde Kötü Günde” ve “Sefirin Kızı” projelerinde yer alır. Son olarak İrem rolü ile yer aldığı Masumiyet ise oyuncunun parladığı nokta oldu diyebiliriz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz