Her Fırsatta “Geçinemiyorum” Diyen Demet Akalın Tema’ya Destek Çağrılarına İsyan Etti: Kimse Bu Sözleri Beklemiyordu!

Aleyna

Haberler

30 Temmuz 2021

Her Fırsatta “Geçinemiyorum” Diyen Demet Akalın Tema’ya Destek Çağrılarına İsyan Etti: Kimse Bu Sözleri Beklemiyordu!

Geçtiğimiz yılı zar zor atlatan Demet Akalın, her fırsatta maddi olarak ne kadar zorlandığını söylemeden edemiyordu. Gelecek kışını da garanti altına almaya çalışan ünlü popçu, Tema vakfına verilecek destek çağrılarına isyan etti!

Geçtiğimiz Sezon Star Tv Ekranlarındaydı

Geçtiğimiz sezon Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programını sunan Demet Akalın, olaylı bir finale imza atmıştı. Final günü Seda Sayan ile birbirine giren ünlü popçu, sosyal medyada bir hayli yankı uyandırmıştı. Kavga, Seda Sayan’ın yeni sezonda Demet Akalın ve Alişan yerine Star Tv ile sözleşme imzalamasıyla başladı.

Kadırgalı bir mesajla bu haberi Demet Akalın’a verince ortalık karıştı. Akalın Seda abasını sosyal medya hesabından silip engelledi. Bunun ardından Seda Sayan sosyal medya hesabından bir açıklama yapsa da Demet Akalın’ın siniri geçmedi. O da sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak Seda Sayan’a verdi veriştirdi.

blank

Asıl kızdığının kanal ile anlaşması değil, bu haberi final günü ekiple duygusal anlar yaşarken vermesi olduğunu söyleyen Demet Akalın, açıklamasının sonuna “Beni bir daha seninle yanak yanağa göremezler” şeklinde bir not ekleyerek resti çekti.

Bu Sezon Kanal D’ye Geçti

Bu sansasyondan sonra Seda Sayan yeni sezon sözleşmesini imzaladı. Demet Akalın ise Seda Sayan’ın bıraktığı Gelinim Mutfakta programının sunuculuğuna imza attı. Her ne kadar gelecek sezonunu garanti altına alsa da, yine de Demet Akalın’a yetmedi. Ünlü popçu Tema Vakfı’na yapılacak yardım çağrılarına isyan etti.

Yardım Çağrılarına Çıldırdı!

blank

Cebinden çıkacak ara için endişelenen Akalın, yardım çağrılarına sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla cevap verdi. Paylaşımında ” Niye her defasında biz onarmaya çalışıyoruz? Temaya tüm servetini özel durumu olan bağışlasın. Ama tüm servetini!” ifadelerine yer veren Demet Akalın, kızgın olmak ve örnek olmak kavramları arasında sıkışıp kalınca ne yazık ki yine saçmaladı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz