Seksenler’in Yıldızları Yangından Zor Kurtuldu: Titanic Otel’den Zor Kaçan Ünlüler O Anları Anlattı

Aleyna

Haberler

30 Temmuz 2021

Seksenler’in Yıldızları Yangından Zor Kurtuldu: Titanic Otel’den Zor Kaçan Ünlüler O Anları Anlattı

Ülkemizin dört bir yanı yangına teslim oldu. Bodrum’a da sıçrayan yangın esnasında Titanic Otelde tatil yapan 80’ler dizisinin oyuncuları Ceyhun Fersoy ve Begüm Öner, canlarını nasıl kurtardıklarını anlattı.

Ülkemiz Alevlere Teslim Oldu

Manavgat’ta başlayan orman yangını, şehir merkezine kadar ilerledi. Birçok köy ve mahaleyi yaşanmaz hale getiren yangında birçok hayvan yanarken, insanlar da ciddi maddi kayıplar yaşadı. Evlerin, seralarını, tarlalarını ve hayvanlarını kaybeden yangın mağdurlarının yaralarını sarabilmek için tüm Türkiye seferber oldu.

blank

Ne yazık ki yangınlar Manavgat ile sınırlı kalmadı. Dün eş zamanlı olarak ülkenin 10’dan fazla noktasından orman yangını haberleri geldi. Özellikle kıyı kesimlerinde çıkan yangınlar ve şekilleri, sabotaj iddialarını güçlendirdi. Ankara’da ormanı yakmaya çalışan bir kişinin suç üstü yakalanmasının ardından Manavgat’ta da 2 kişi orman yangınına sebep olduğu iddiasıyla göz altına alındı.

Manavgat’tan Sonra Marmaris ve Bodrum da Yanıyor!

blank

Yangının etkili olduğu bölgeler arasında Muğla’nın gözde ilçeleri Marmaris ve Bodrum da vardı. Bodrum’u kavurup geçen yangın, Titanik Otel’in hemen arkasındaki ormanda başladı. Poyrazın da etkisiyle kısa sürede büyüyen yangın ne yazık ki tatilcilerle dolu olan Titanik Otel’e de sıçradı. Sosyal medyada yer alan videolara göre otel hızlıca boşaltıldı. Can kaybı yaşanmaması için gereken her türlü önlem alındı.

Ünlü Oyuncular Canlarını Zor Kurtardı

80’ler dizisinin sempatik oyuncuları Begüm Öner ve Ceyhun Fersoy’da o sırada Titanik Otel’de tatil yapmaktaydı. Yangın yüzünden otel tahliye edilince apar topar oradan uzaklaşan çift, bugün sosyal medya hesaplarında paylaştıkları bir video ile canlarını nasıl zar zor kurtardıklarını anlattı. Otelden ayrıldıktan sonra yetkililerle görüştüklerini ve otelde can kaybı yaşanmadığını öğrendiklerini belirten çiftin paniği adeta yüzlerinden okundu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz