Bir Karış Toprak Vermektense Bin Kez Ölürüz Daha İyi! Kuruluş Osman 62. Bölüm Fragmanı

Aleyna

ATV

3 Haziran 2021

Bir Karış Toprak Vermektense Bin Kez Ölürüz Daha İyi! Kuruluş Osman 62. Bölüm Fragmanı

ATV’nin reyting rekortmeni dizisi Kuruluş Osman’da aksiyon bitmiyor. Kadrosunda Burak Özçivit, Yıldız Çağrı Atiksoy, Nurettin Sönmez gibi oyuncuların yer aldığı dizinin merakla beklenen yeni bölüm fragmanı geldi. İşte Kuruluş Osman 62. Bölüm Fragmanı!

Kuruluş Osman 61. Bölümde Neler Olmuştu?

Kuruluş Osman - Bamsi Bey - Nurettin sönmez

Togay’ın hazırlıksız olan göç obasına saldırması ve Bamsı Bey’in şehit düşmesinin ardından, Osman Bey, adeta Togay’dan intikam almak için yemin eder. Togay ise Osman Bey’in mutlaka kendisinden intikam almak isteyeceğinin farkındadır. Bu nedenle Nikola ile daha sıkı bir ittifak kurarak Kayılara öldürücü darbeyi vurmak için büyük bir ordu kurar. Diğer yandan ise Osman Bey Moğol kampına bir baskın düzenler. Baskında Togay’ı bulmak için herkesi seferber eder. Togay ise Nikola’nın desteği ile kurduğu büyük ordusu ile alplerin ve Osman Bey’in karşısına dikilir.

Kuruluş Osman 62. Bölüm Fragmanı

Kuruluş Osman 62. bölüm fragmanında ise Osman Bey Togay’dan intikam almak için Kayı obasını ve alplerini toparlar. Ancak bu arada bir de İlhanlı devleti valisi Yargucu üç yıllık verginin üç günde verilmesini ister. Osman Bey ise buna karşılık “Bir karış toprağımızı vermektense bin kez ölürüz daha iyi” der. Osman Bey ve Kayı Obası oldukça aksiyonlu ve zor bir savaşla karşı karşıyadır. B savaşa nasıl girileceği ve zafer kazanıp kazanılmayacağı, Osman Bey’in ayrıca Bamsı Bey’in intikamını alıp alamayacağını ise 62. bölümde hep birlikte göreceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz