Çiçeği Burnunda Sevgililere Nazar mı Değdi? Kerem Bürsin’den Hande Erçel’e Büyük Tehdit…

Aleyna

Haberler

3 Haziran 2021

Çiçeği Burnunda Sevgililere Nazar mı Değdi? Kerem Bürsin’den Hande Erçel’e Büyük Tehdit…

Hande Erçel ve Kerem Bürsin cephesinde sular durulmuyor. Herkesin gözü üzerlerindeyken, ünlü çiftin her yaptığı, her söylediği olay oluyor. Bu sefer olanlar ise adeta skandal!

Arkadaşız Dediler

Sen Çal Kapımı dizisinde boşrolleri paylaşan Hande Erçel ve Kerem Bürsin, projede birlikte yer almaya başladıkları günden beri izleyen herkes tarafından çok yakıştırılıyorlar. Öyle ki defalarca ‘siz birlikte olsanıza’ tarzı mesajlar ve yorumlar alıp her fırsatta ‘biz iyi arkadaşız’ dediler.

Maldivler’de İfşa Edildiler

blank

Ardı arkası kesilmeyen arkadaşlık diretmelerinden sonra Maldivler’den gelen bir fotoğraf ortalığı karıştırdı. Hande Erçel ve Kerem Bürsin ile aynı otelde kalan bir takipçi, çiftin restoranda çekilmiş bir fotoğrafını göndererek birlikte tatilde olduklarını ifşa etti. Ancak görüntüler çok net olmadığı için bu iddia başlangıçta kesinlik kazanamadı.

blank

Bu ifşanın ardından çiftin kendilerine ait sosyal medya hesaplarında, bir başkası tarafından çekilmiş kendi fotoğraflarını paylaşmaları kafa karıştırdı. Hande Erçel’in fotoğraflarının Kerem Bürsin tarafından, Keremin Fotoğraflarının ise Hande tarafından çekilmiş olma ihtimali ile ikilinin aynı otelden paylaşım yapıyor olmaları birleşince, takipçilerin kafasındaki senaryo doğrulanmış oldu.

Sonunda İtiraf Ettiler

blank

Ardından Hande Erçel’in kız kardeşi Gamze Erçel’in de Maldivlere gidişiyle birlikte Kerem Bürsin ve Mavi’nin fotoğrafları sosyal medyaya düştü ve aşk iddiaları ayyuka çıktı. Kısa bir süre sonra da havaalanında el ele görüntülenen çift, nihayet gerçeği haykırdı.

Tehditler Başladı Yoksa Aşk Bitti Mi?

blank

O gün bu gündür ilişkileri yolunda giden çiçeği burnunda çift, dün Kerem Bürsin için set arkadaşları ile birlikte erken doğum günü kutlaması düzenledi. Fotoğraflarda suratının pastaya bulanığı görünen Kerem Bürsin, intikam ateşiyle yanıp tutuştu.

blank

Ünlü oyuncu Kerem Bürsin intikam arzusunu içinde saklayarak sevgilisini tehdit etti. Hande Erçel’in sosyal medya hesabında paylaştığı bir fotoğrafı alıntılayarak kendi hesabında ‘Sen var ya sen… Yandın sen!’ notu ile paylaştı.

Benzer Haberler

Nurcan 3 Haziran 2021

Hande Erçel ve Kerem Bursin birbirlerine çok yakışıyor bence hiç ayrılmasınlar ikisininde hayranıyım

Yorum Yaz