Her Yaptığı Olay Oluyor! Masumiyet’in İlker’i Serkay Tütüncü’nün Son Paylaşımı Tüyleri Ürpertti

Aleyna

Haberler

3 Haziran 2021

Her Yaptığı Olay Oluyor! Masumiyet’in İlker’i Serkay Tütüncü’nün Son Paylaşımı Tüyleri Ürpertti

Ekran ömrü kısa süren “Masumiyet”in İlker’i Serkay Tütüncü, diziden sonra verdiği röportajdaki seks açıklamalarıyla gündemi sarstı. Son paylaşımı ise artık ilginç açıklamalar yerine kötü şakalarla ilerlemeyi tercih ettiğini gösterdi!

Serkay Tütüncü

Serkay Tütüncü, uzun yıllar Alaçatı’da sörf eğitmenliği yapan biriyken “Survivor”a katılarak hayatını değiştirdi. 2016’da katıldığı fenomen yarışmada finale kadar yürüyen Serkay Tütüncü, kaybetse de hayallerine kavuşmanın yolunu “Survivor” sayesinde buldu. Oyunculuk hayali için çalışmaya başlayan ünlü isim, 2018’de “İnsanlık Suçu” dizisiyle sektöre adım attı. “Afili Aşk” ve “Bay Yanlış” gibi romantik komedilerle setlere ısındı. Bu sezon yayınlanan “Masumiyet” ise usta isimlerle başrolü paylaştığı ilk proje ve kariyerinin dönüm noktası oldu. Dizi sadece 13 bölüm sürse de sosyal medyada çok sevildi ve genç oyuncularının önünü açtı. Hal böyle olunca, Serkay Tütüncü de kendini bir oyuncu olarak kabul ettirdi.

Ancak “Masumiyet” bittikten sonra Hürriyet’ten Hakan Gence’ye verdiği röportaj başına iş açtı. Seks ve çapkınlıkla ilgili söyledikleri farklı yerlere çekilebilecek şeylerdi, çekildi de zaten! “Seks bence hayat enerjisi, herkesin hayatında hep olmalı. Seksüel çekimin olduğu yerde her zaman bir merak vardır. Bu aslında yaptığımız iş için de geçerli. Enerjiye inanıyorum. Partnerinle sevişmek zorunda değilsin, sadece seyircinin sizi sevişirken hayal etmesini sağla, yeter. Sen sonuçta oyuncusun. Özellikle yaz dizilerinde bu böyle oluyor“ diyen ünlü ismin açıklamaları gündemi sarstı. O da işi espriye vurarak magazincilerle dalga geçti!

Görünen o ki, Serkay Tütüncü espriyi sadece savunma mekanizması olarak kullanmıyormuş!

“Kötü şaka”

blank

Serkay Tütüncü’nün komediye ve eğlenceye olan düşkünlüğü “Masumiyet” setindeki paylaşımlarından anlaşılıyordu. Belli ki, soğuk esprilere de bayılıyor. Yolda giderken gördüklerini bile iğrenç esprilerine malzeme yapıyor!

Serkay Tütüncü story

Neyse ki, esprisinin kötü olduğunun o da farkında!

Serkay Tütüncü

Bakalım, daha nasıl şakalara maruz kalacağız?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz