Yasak Elma’dan Ayrılmak Ona Yaradı! Nesrin Cavadzade’den Sürprizlerle Dolu “Saray” Paylaşımı

Aleyna

Haberler

2 Haziran 2021

Yasak Elma’dan Ayrılmak Ona Yaradı! Nesrin Cavadzade’den Sürprizlerle Dolu “Saray” Paylaşımı

Ünlü oyuncu Nesrin Cavadzade’nin ani bir şekilde “Yasak Elma”dan ayrılışı hala gündemdeki yerini koruyor. Ama paylaşımlarına bakınca diziden ayrılmanın ona yaradığını anlıyoruz!

Nesrin Cavadzade

Nesrin Cavadzade, yıllar boyunca bağımsız sinema filmlerinde başrol oynayan ve neredeyse tüm festivallerden ödüller toplayan bir oyuncuydu. Türkiye’nin en önemli sinema festivali Altın Portakal’da hem “En İyi Kadın Oyuncu” hem de “En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu” ödülü var, düşünün! Ama bir süre sonra bu durumdan sıkıldığını ve bilmediği sularda yüzmek istediğini açıkladı. Önce yurt dışında şansını deneyen oyuncu, sonra da çok izlenen televizyon dizilerinde rol almaya başladı. Son dizisi “Yasak Elma” ise onu çok geniş bir kitleye tanıttı. Dizinin “yılanı” ve entrikalar kraliçesi Şahika, seyircilerin göz bebeği oldu. Ne var ki, sezon finaline çok az bir zaman kala Şahika’nın cenaze törenini izledik! En başta herkes bunun bir “Yasak Elma” klişesi olduğunu ve Şahika’nın geri döneceğini düşündü. Ama “Yasak Elma”nın bir diğer klişesi de karakterlerine hiç acımadan kıymak! Şahika karakteri de oyuncu-yapımcı gerilimine kurban gitti ve bileti kesildi.

“Saray alıp geliyorum”

Yasak Elma

Belli ki, Nesrin Cavadzade sadece yapımcıyla anlaşmazlık yaşadı. Çünkü “Yasak Elma”nın sevilen oyuncuları Eda Ece, Şevval Sam, Gülenay Kalkan ve Melisa Doğu’yla çıktığı tatilden yeni döndü ve arkadaşlarıyla bir sorun yaşamadığını gösterdi. Döner dönmez de bol bol paylaşım yaparak sosyal medyayı yaktı geçti!

Sürprizlerim gelemedi ama ben geldim” diyen Nesrin Cavadzade, sarayda yaptığı çekim için de “Ben bir saray alıp geliyorum” diyerek takipçilerini güldürdü.

Belli ki, “Yasak Elma”dan ayrılmak ünlü oyuncuyu pek etkilememiş, hatta iyi bile gelmiş. Yakında sürprizlerinin ne olduğunu da açıklar muhtemelen, hayranları merak içinde bekliyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz