Demet Akalın’ın Bu Hareketi Acun Ilıcalı’yı Kızdıracak! İşte Survivor’ın Kaderini Değiştirecek Hamle

Aleyna

Haberler

8 Haziran 2021

Demet Akalın’ın Bu Hareketi Acun Ilıcalı’yı Kızdıracak! İşte Survivor’ın Kaderini Değiştirecek Hamle

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, ABD’de bile alışkanlıklarından vazgeçemiyor. Sıkı bir “Survivor” izleyicisi olan ünlü şarkıcı, Acun Ilıcalı’yı kızdıracak bir paylaşım yaptı.

Ünlü popçu Demet Akalın, çok özlediği sahnelere dönme şansı buldu. ABD turnesi yapan Demet Akalın, New York konserlerinin ardından Miami’nin yolunu tuttu. Sadece tek sezon süren sabah programının hayal kırıklığını unutan ünlü şarkıcı, New York ve Miami sokaklarının altını üstüne getirdi. Arto da ona eşlik edince eğlence iyice tavan yaptı!

Öte yandan, ünlü şarkıcı Türkiye’yi de bir kenara bırakmadı. ABD’nin sefasını sürerken buradaki alışkanlıklarını da sürdürmeyi ihmal etmedi. Başladığı dönemlerden beri sıkı bir “Survivor” izleyici olan Demet Akalın, programın pazar akşam yayınlanan bölümünde olanlara sessiz kalamadı. Hatta Acun Ilıcalı’yı çok kızdıracak bir hamle yaparak zıtlaştığı isimlere bir kişi daha ekledi!

Aileler Ortalığı Birbirine Kattı

Son dönemde, “Survivor”da yaşanan büyük bir gerginlik var. Ama bu önceki gerginliklere hiç benzemiyor çünkü yarışmacıların aileleri işin içinde! Malum, aile ödülünden sonra yarışmacılar Dominik’te sevdikleriyle bir araya geldi. Söylenenlere göre, Aleyna Kalaycıoğlu ve Ayşe Yüksel’in ailesi büyük gerilim yaşadı. Sonrasında, bu gerginlik sosyal medyaya da taşınınca olanlar oldu. Nihayet, Acun Ilıcalı bile konseyde “İlk kez aileler bu kadar işin içinde” diyerek sert açıklamalar yaptı ve Aleyna Kalaycıoğlu’nu uyardı.

blank

Bu olayın ardından Aleyna Kalaycıoğlu için sosyal medyada destek kampanyası başlatıldı. Belli ki, Demet Akalın da Aleyna Kalaycıoğlu’nun tarafında. Baksanıza, ABD’den bile “Bu akşamı unutmayın” diyerek destek istedi! Aleyna Kalaycığlu ise dün akşam finale kadar yükselse de dokunulmazlık oyununu kazanamadı. Üstüne, işi çözmek için annesiyle görüşünce, “Bütün ailen arkanda, yarışmayı bırak, Acun Ilıcalı söylediklerini toparlamazsa yarışmayı bırakıyorsun” cevabını aldı! Bakalım, bu iş nereye varacak?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz