Baş Belası Yıldız! Yasak Elma’nın Espri Makinesi Eda Ece Bu Kez New York’u Birbirine Kattı

Aleyna

Haberler

29 Haziran 2021

Baş Belası Yıldız! Yasak Elma’nın Espri Makinesi Eda Ece Bu Kez New York’u Birbirine Kattı

Ünlü oyuncu Eda Ece, ABD tatilinin tadını doyasıya çıkarıyor. Bugünlerde New York’un altını üstüne getiren ünlü oyuncu, film setlerinin de başının belası oldu!

Eda Ece

Fenomen dizi “Yasak Elma”nın Yıldız’ı Eda Ece, dizinin erkenden sezon finali yapmasına en çok sevinen isimlerden biri oldu. Pandemi nedeniyle değişen ve ağırlaşan set takvimi nedeniyle aralıksız şekilde çalışmaları ünlü oyuncuyu çok yordu. Üstelik, sette Covid-19’a yakalandı ve onun yorgunluğu da eklendi. Eski neşesini ve enerjisini giderek kaybeden Eda Ece, nisandaki sezon finaliyle birlikte rahat bir nefes aldı. Önce bir güzel dinlenen ünlü oyuncu, sonra da “Yasak Elma”daki ekip arkadaşlarıyla birlikte tekne kiraladı.

“Yasak Elma”nın altın kızları Gülenay Kalkan, Şevval Sam, Melisa Doğu ve Nesrin Cavadzade’yle tatile çıkan Eda Ece, eskisi kadar neşeli ve komikti. Ama bu tatil onu kesmedi ve hızını almışken bir de yurt dışı tatiline çıktı.

Baş Belası Eda Ece!

Eda Ece

Birkaç gün önce New York’a giden ünlü oyuncu, gezmedik yer bırakmadı. New York sokaklarının altını üstüne getiren Eda Ece, oldukça mutlu ve huzurluydu. Ama “Covid-19 zamanlarında seyahat” diyerek bir sürü ilaç paylaşması hayranlarını çok korkuttu!

Covid-19 zamanı seyahat zor olsa da, Eda Ece’ye vız geliyor tırıs gidiyor! New York’un tadını doyasıya çıkaran ünlü oyuncu, bu kez de bir film setine dadandı.

Gezinirken bir film setine rastlayan Eda Ece, ne çekildiğini anlayabilmek için çok uğraştı. Ama ne oyuncuları görebildi ne de filme dair bir detay yakalayabildi! Set ekibinin, “Sessiz olun, geçmeyin” diye uyardığı Eda Ece de, “Aaa, bilmiyordum. Pardon” diyerek işi dalgaya vurduğunu anlattı. Belli ki, Eda Ece tatilde de set hasreti çekmeye başladı. Umarız, kimin seti olduğunu çözebilir!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz