Bir Kişiye Daha Umut Oldu! Esra Erol İzleyicilerinin de Katkısıyla Havva Bayram’a Yeni Bir Ev Kurdu

Aleyna

Haberler

13 Mart 2021

Bir Kişiye Daha Umut Oldu! Esra Erol İzleyicilerinin de Katkısıyla Havva Bayram’a Yeni Bir Ev Kurdu

ATV’nin sevilen programı “Esra Erol’da”, bir kişinin daha yüzünü güldürmeyi başardı. Esra Erol, Havva Hanım’a yeni bir ev ve iş buldu.

Esra Erol

ATV’nin sevilen programı “Esra Erol’da”, kayıpları bulmaya, aileleri birleştirmeye ve yaraları sarmaya devam ediyor. Yıllarca evlilik programlarında izlediğimiz Esra Erol, bu programa ilk başladığında “Müge Anlı olmaya çalışmakla” suçlanmıştı. Ama kısa zamanda kendi tarzını ve izleyici kitlesini yaratarak bu işin altından kalkmayı başardı.

Yıllarca Aldatıldı ve Terk Edildi

Esra Erol Havva Bayram Yusuf Bayram

Programa geçen ay konuk olan Havva Hanım, Esra Erol’un kadınlara “Mağdur değilsiniz, ben varım” çağrısıyla ayağa kalktığını ve programa başvurduğunu söylemişti. Havva Hanım, eşinin kendisini yıllarca aldattığını ve sonunda bir mektupla terk edildiğini söyledi. Eşini bulmak için programa katıldığını söyleyen Havva Hanım, barışmak değil tüm haklarını alarak ayrılmak istediğini söyledi.

Eşi Ona “Dilenci” Dedi

Havva Hanım, eşinin apartman görevlisi oldukları binadaki kadınlarla bile kendisini aldattığını söyledi. Çocuklarına da bakmadığını hatta onları okuldan aldığını da ekledi! Eşinin kendisine sık sık “dilenci” demesinden de rahatsız olduğunu belirten Havva Hanım, canlı yayında yine eşinin hakaretlerine maruz kaldı.

Herkes Tek Yürek Oldu

Havva Hanım, programa çıktıktan çok kısa süre sonra hem iş hem de ev sahibi oldu! Konyalı bir iş insanının ev tuttuğu ve 1 yıllık kirasını ödediği Havva Hanım, bir ilaç şirketinde de iş buldu. Üstelik çocukların velayeti anneye verildi ve nafaka da bağlandı.

Dün akşamki programda, Havva Hanım ve çocuklarının yeni evleri ekrana geldi. Esra Erol’un sesini duyurması ve yardım eli uzatan onlarca insanın sayesinde yeni bir hayata adım atan Havva Hanım, herkese çok teşekkür etti. Umarız, Havva Hanım gibi nice kadın sesini duyurabilir ve dayanışmayla onlara bir gelecek kurulabilir!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz