Kerem Bürsin’e Tam Destek! Hande Erçel Bay J Sorularına “Kerem’in kalbini biliyorum” Cevabını Verdi

Aleyna

Haberler

13 Mart 2021

Kerem Bürsin’e Tam Destek! Hande Erçel Bay J Sorularına “Kerem’in kalbini biliyorum” Cevabını Verdi

Sevilen dizi “Sen Çal Kapımı”nın yıldızları Kerem Bürsin ve Hande Erçel, toplantı çıkışında görüntülendi. Erçel, rol arkadaşı hakkındaki tartışmalar için “Kerem’in kalbini biliyorum” diyerek ona sahip çıktı.

Kerem Bürsin

Ünlü oyuncu Kerem Bürsin, Yıldız Teknik Üniversitesi’nde düzenlenen Yılın Yıldızları ödül töreninde “2020 yılının En Beğenilen Erkek Dizi Oyuncusu” ödülünü aldı. Ama gecenin sunucusu Bay J’nin gazabına uğramaktan kurtulamadı!

Ünlü oyuncu, ödül konuşmasında 2020’nin herkes için zor bir yıl olduğundan bahsetti. Gecenin sunucusu Bay J, Kerem Bürsin sahneden indikten sonra “Kerem Bey zor şartlarda çalışıyor. Gözleriniz dolacak ama geçen yılın bölüm başı ücreti olan 120 bin TL ile çalışmaya devam etti” dedi!

Kerem Bürsin

Bu tarz şakalar yurt dışındaki ödül törenlerinde sık sık yapılır ve sorun olmaz. Ama gerek ünlü camiamızın alınganlığı gerekse Bay J’nin şakanın kıvamını tutturamaması, olayın büyümesine yol açtı. Kerem Bürsin sahneden inerken yapılan bu şaka onu çok utandırdı ve cevap şansı bırakmadı. Üstelik, söylenenlere göre Kerem Bürsin o kadar yüksek bir ücret almıyordu ve espri yüzünden zan altında kaldı.

“Sen zeki bir adamsın”

Farah Zeynep Abdullah Demet Akalın

Başta Farah Zeynep Abdullah ve Demet Akalın olmak üzere, pek çok ünlü Kerem Bürsin’e destek verdi. Hayranları da #proudofkerembursin (Kerem Bürsin’le Gurur Duyuyoruz) hashtagi altında birleşti. Olay büyüyünce, Bay J bir açıklama videosu çekmek zorunda kaldı.

Bay J Kerem Bürsin

Bay J, “Ciddi ciddi sanatçıların zor koşullarından bahsediyordum, sonundaki sarkastik bir şakaydı” dedi ve kalbini kırdığı insanlardan özür diledi. Kerem Bürsin’e de, “Ne kadar zor şartlarda çalıştığınızı çok iyi biliyorum. Sen zeki bir adamsın. Böyle bir şakadan alınacak biri değilsin” dedi ve sevgilerini yolladı. Kerem Bürsin’den de nihayet konu hakkında bir açıklama geldi. Hem de adının sürekli aşk dedikodularına karıştığı Hande Erçel’le birlikte!

“Kerem’in kalbini biliyorum”

Hande Erçel Kerem Bürsin

Sevilen dizi “Sen Çal Kapımı”nın yıldızları Hande Erçel ve Kerem Bürsin, dün iş toplantısı çıkışında görüntülendi. Dizinin biteceği söylentilerine cevap veren Hande Erçel, sorunsuz bir şekilde devam ettiklerini söyledi ve iddiaları yalanladı.

Hande Erçel

Ünlü oyuncu, ödül töreninde olanlar hakkında da konuştu. “Partnerimi biliyorum. Kerem’in kalbini biliyorum. Gereksiz bir çıkış olmuş” diyerek rol arkadaşına sahip çıkan ünlü oyuncu takdir topladı.

Kerem Bürsin’in ise hala mahcup olduğu belliydi ve sorulara, “Olan oldu. Böyle bir şeye zaman ayırmaya ve cevap vermeye gerek yok” dedi. Umarız, böyle ödül töreni kazaları bir daha yaşanmaz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz