Fahriye Evcen O Pozlar Hakkında Konuştu: “Burak ile Öyle Bir İlişkimiz Yok”

Aleyna

Haberler

13 Mart 2021

Fahriye Evcen O Pozlar Hakkında Konuştu: “Burak ile Öyle Bir İlişkimiz Yok”

Fahriye Evcen önceki gün sevimli oğlu Karan ile Etiler’de kameralara takıldı. Muhabirler sosyal medyada olay olan o fotoğraflar ile ilgili “Eşiniz kıskandı mı?” sorusunu sorunca güzel oyuncu ““Burak ile aramızda hiç kıskançlık olmaz. Burak ne giydiğime asla karışmaz” diye cevap verdi.

fahiye evcen-burak özçivit-karan

Bir süredir ekranlardan uzak kalıp anneliğin tadını çıkaran Fahriye Evcen dün önceki gün oğlu ile görüntülendi. Evde sıkılan oğlunu bir oyun merkezine getiren güzel oyuncu o sırada kameralara rastladı.

fahiye evcen-burak özçivit-karan

“Karan şu sıralar evde sıkılıyor. O yüzden arada bir buraya getiriyorum. Oyunlar oynayıp vakit geçiriyoruz. Bana da iyi geliyor, beraber eğleniyoruz” diyen güzel oyuncu, sosyal medyayı sallayan Kadınlar Günü pozları hakkında da konuştu.

“Bu Çekim Hepimiz İçin…”

Hatırlarsanız Fahriye Evcen 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için fotoğrafçılara çok özel pozlar vermişti. Derin bacak ve göğüs dekolteli kıyafetlerle kameralara poz veren güzel oyuncu, tüm sosyal medyayı yerinden oynatmıştı.

Olay fotoğrakları Instagram’a yükleyen güzel oyuncu, “Bahar geldi… Kendimin ve tüm kadınların 8 Mart dünya kadınlar günü kutlu olsun… Bu çekim hepimiz için… Kendimizle gurur duyalım.” yazarak sevenlerinin Kadınlar Günü’nü kutlamıştı. Pozları ile ekranlara dönüşünü müjdeleyen ünlü oyuncu, herkesi heyecanlandırdı.

Eşsiz güzelliği ile herkesi büyüleyen Fahriye Evcen, o çok konuşulan fotoğraflar hakkında konuştu. Muhabilerin “Eşiniz sizi kıskandı mı, tepki gösterdi mi?” sorusunu yanıtlayan güzel oyuncu, yeni projesi ile ilgili de detay verdi.

“Hiç Öyle Bir İlişkimiz Yok”

Önceki gün Etiler’de muhabirlerin sorularını yanıtlayan ünlü yıldıza o pozlar ile ilgili sorularda geldi tabii. Muhabilerin “Eşiniz sizi kıskandı mı, tepki gösterdi mi?” sorusuna “Hayır asla. Hiç öyle bir ilişkimiz yok.” diye cevap verdi.

fahiye evcen-burak özçivit-karan

“Burak ne giydiğime karışmaz, bana saygısı da güveni de sonsuzdur. Ben de ona karşı öyleyim.” diye de ekleyen güzel oyuncu, yeni projesini de yakında açıklayacağını söyledi.

Benzer Haberler

Hifa 15 Mart 2021

Eşini birtek hayvanlar kıskanmaz diye biliyorum. Seven kıskanır aslında. Kıskanmayan insan olur mu. Filmde evli insanalr sevişiyor. Öpüşüyor zina ve aldatmanin adı sanat oluyor. Tv programlarına çıkıp karısı aldatıyor taşınıyor. Ne fark var. Biri insanlardan utanıp gizli yapıor. Biri hayasızca herkesin huzurunda yapıyor. Adı sanat. Vay canına neler yaşıyoruz. Herşey normal. Kadın eşine göstermeli herseyini. Başkası bakıp neden tahrik olsun …..

Yorum Yaz