Bir Yanda Senaryolar Bir Yanda Ada! Uraz Kaygılaroğlu’nun Kızıyla Yaptığı Paylaşım İçinizi Isıtacak

Dilek

Haberler

15 Şubat 2021

Bir Yanda Senaryolar Bir Yanda Ada! Uraz Kaygılaroğlu’nun Kızıyla Yaptığı Paylaşım İçinizi Isıtacak

Ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, kızı Ada’yla beraber yaptığı kardan adamı Instagram’dan paylaştı. Elinde tuttuğu senaryolar gözden kaçmadı!

Uraz Kaygılaroğlu

Ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, son dönemin en hızla yükselen oyuncularından biri. Kariyerine başladığı günlerde hayli kilolu olan ünlü oyuncu, o zamanlar -televizyon sektöründe kilolu insanlara karşı olan ön yargının eseri olarak- komedilerde oynuyordu.

Uraz Kaygılaroğlu Melis İşiten Ada

Kilo verince de bu değişmedi! “Esas erkek” de olsa hep komedi dizilerinin esas erkeği oldu. Bu arada da eski eşi Melis İşiten ve kızları Ada’yla olan paylaşımları sayesinde sosyal medyada büyük bir popülerlik kazandı.

2021 Onun Yılı Olacak!

Uraz Kaygılaroğlu

Sevilen dizi “Sefirin Kızı” ise Uraz Kaygılaroğlu’nu bambaşka bir yere taşıdı. O artık bir “jön”! Diziden kısa süre önce ayrılan ünlü oyuncu, yeni projeleriyle bize ne kadar yetenekli olduğunu göstermekte kararlı. Bir yandan yıllardır beklenen “Erşan Kuneri” dizisiyle komediye geri dönmeye, bir yandan da “Camdaki Kız” ile televizyonun yeni jönlerinden biri olmaya hazırlanıyor. Bu süreçte kızı Ada’yla ilgilenmeyi de boşlamıyor!

“Klas” Bir Ayrılık

Uraz Kaygılaroğlu Melis İşiten Ada

Oyuncu çift Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten, büyük aşk yaşayarak 2014’te evlendi. Kızları Ada’yla beraber de Instagram’ın en popüler ailelerinden birini oluşturdular. 2019’da aldıkları ayrılma kararıyla herkesi üzdüler ama yaptıkları “klas” ayrılık açıklamasında kızları Ada ile beraber bir aile olmaya devam edeceklerini söylediler. Öyle de oldu! Ada için sürekli bir araya gelmeye devam ettiler ya da Ada her istediğinde babasını görebildi.

Bir Yanda Senaryo Bir Yanda Ada!

Bugün bu pozlara yeni bir baba-kız fotoğrafı eklendi. İstanbul’un yıllardır hasret kaldığı kara kayıtsız kalacak değillerdi sonuçta! Muhtemelen, bu fotoğraf sayesinde ünlü oyuncu sosyal medyada yine “dünyanın en iyi babası” ilan edilecek. Akıma uyup biz de söyleyelim, “Uraz Kaygılaroğlu sen mükemmel bir babasın!

Malum, Ada “cool” bir çocuk. Bu yüzden Uraz Kaygılaroğlu çok daha mutlu ve heyecanlı görünüyor. Karda kışta giydiği ayakkabıdan anlaşılıyor ki, içi içine sığmıyor! Şaka bir yana, Uraz Kaygılaroğlu bu poz yüzünden hayranlarından epey bir “anne azarı” yedi.

Ama fotoğrafta asıl dikkat çeken şey ünlü oyuncunun elindeki senaryolar. Herkes yorumlarda senaryoların hangi projeye ait olduğunu anlamaya çalışıyor ama bir ipucu yok. Belki hem “Camdaki Kız” hem de “Erşan Kuneri” senaryolarıdır!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz