Acun Ilıcalı’nın Eski Eşi Zeynep Yılmaz Miami’den Erkek Arkadaş Sorusuna Cevap Verdi: “Vardır Belki!”

Aleyna

Haberler

7 Şubat 2021

Acun Ilıcalı’nın Eski Eşi Zeynep Yılmaz Miami’den Erkek Arkadaş Sorusuna Cevap Verdi: “Vardır Belki!”

Acun Ilıcalı’nın eski eşi, Leyla Ilıcalı ve Yasemin Ilıcalı’nın annesi Zeynep Yılmaz kızlarıyla birlikte gözlerden uzak sakin bir hayat sürüyor. Acun Ilıcalı ya da bir diğer eski eşi Şeyma Subaşı’nın aksine magazin dünyasından ve sansasyonlardan uzak durmayı tercih eden Zeynep Yılmaz’ın (bildiğimiz kadarıyla) uzun yıllardır hayatında kimse yok.

Ancak bugün Zeynep Yılmaz, Instagram takipçisine verdiği cevapla kafaları karıştırdı! Takipçisinin “Zeynep Hanım neden sevgiliniz yok?” sorusuna “belki de vardır” demesi dikkatli sosyal medya kullanıcılarının gözünden kaçmadı ve Zeynep Yılmaz’ın sevgilisi olduğu iddia edildi. Hatta yakıştırmalar başladı bile.

Olaylı Instagram Pozu!

Sık sık kızları Leyla ve Yasemin ile vakit geçiren Zeynep Yılmaz, geçtiğimiz haftalarda Instagram’da paylaştığı mayolu fotoğraf ile olay olmuştu.

Paylaşılan bu fotoğraf karesi Zeynep Yılmaz’ın takipçilerini ikiye böldü! 45 yaşındaki Zeynep Yılmaz’ın fiziğini çok beğenenler de vardı, mayolu fotoğraf paylaşmasını yakıştıramayanlar da! Yorumlar ne olursa olsun, Zeynep Yılmaz’a giydiği mayo çok yakışmış. Fiziğiyle genç kızlara taş çıkartıyor!

Uzun yıllardır kimseyle görüntülenmeyen Zeynep Yılmaz’ın Instagram yorumu herkesin kafasını karıştırmaya yetti!

“Vardır belki!”

Zeynep Yılmaz, Acun Ilıcalı’nın sadece eski eşi değil aynı zamanda bazı işlerinin de ortağı olduğu biliniyor. Ayrıca mimarlık şirketi olan Zeynep Yılmaz ve kızları oldukça lüks bir hayat yaşıyor. Bu hayatını da Instagram hesabından paylaşmayı ihmal etmiyor.

Birkaç haftadır tatilde olan Zeynep Yılmaz bugün Instagram’dan “Şeytan dönme tatilden diyor” açıklamasıyla bir fotoğraf paylaştı. Fotoğrafın altına gelen yorumlardan biri merak uyandırdı: “Zeynep Hanım neden bir erkek arkadaşınız yok?” Zeynep Yılmaz’ın verdiği cevap ise dikkat çekiciydi “Vardır belki”

Zeynep Yılmaz yorum

E o zaman bize de hayırlı olsun demek düşer!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz