Dedikodu Kazanı: Şeyma Subaşı – Meedo Bitti mi? Buse Varol Herkesi Telaşlandırdı, Ebru Şahin’in Evlilik Açıklaması!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

24 Haziran 2021

Dedikodu Kazanı: Şeyma Subaşı – Meedo Bitti mi? Buse Varol Herkesi Telaşlandırdı, Ebru Şahin’in Evlilik Açıklaması!

Dedikodu kazanını kaynatmaya devam ediyoruz! Bakalım bugün ünlüler camiasında neler yaşanmış? Hazırsanız magazin turu başlıyor.

1. Şeyma Subaşı Güne Damgasını Vurdu!

Bir süredir “fairytale” yaşayan Şeyma Subaşı’nın son günlerde başı beladan kurtulmuyor. Önceki gün, hamile olduğunu doğrulayan güzelimiz düğünün iptal olduğunu söylemişti. Bugün ise bebeğini kaybettiğini açıklayan Şeyma Subaşı’nın aynı gün bir sahilde arkadaşlarıyla ortaya çıkan görüntü herkesi çok şaşırttı! Uğruna Instagram’dan açıklama yaptığı tektaşını göremediğimiz Şeyma Subaşı’nın yanında Meedo’da yoktu. Şeyma’nın açıklamasından sonra işler yolunda gitmedi anlaşılan; “Daha önce yüksek stres nedeniyle düğünün ertelendiğini yazmıştım. Ne yazık ki bu stresin bebeğimi kaybetmeme neden olduğunu bildirmek zorundayım. Çok üzgünüm. Tüm desteğiniz için teşekkür ederim” Bu arada detaylar için:

2. Selin Ciğerci, Şeyma Subaşı’na Özendi!

blank

2020’nin vergi rekortmenlerinden Selin Ciğerci, bugün milyonluk tektaşıyla olay oldu! Ancak Şeyma Subaşı’ya özenen güzel fenomenimiz kendi haberini yapan 2. Sayfa’ya yorum yaparak, tektaşının yazdıklarından daha pahalı olduğunu vurgulamaktan geri durmadı; “Eksik yazılmış söylüyorum direkt benden duyun. Yüzük 11 milyon TL Kendim aldım, başkasına aldırmadım. Allah’ım herkese nasip etsin”

3. Ebru Şahin’den Evlilik Açıklaması!

blank

Ünlü basketbolcu Cedi Osman’la güzel bir aşk yaşayan Ebru Şahin evlilik hakkında ilk kez konuştu! Bildiğiniz gibi çiftimiz hakkında evlilik haberleri çıkmıştı. Ancak Ebru Şahin bu haberleri yalanladı ve yakın zamanda evlenmeyi düşünmediklerini açıkladı.

4. Buse Varol’un Paylaşımı Herkesi Korkuttu!

blank

Bildiğiniz gibi Buse Varol’un eşi Alişan ve kayınbiraderi Selçuk Tektaş, Koronavirüs’e yakalandı. Bu konu hakkında açıklama yapmaktan çekinen Tektaş ailesinden günlerdir haber alamıyorduk ancak söylenenlere göre Alişan hastalığı hafif atlatırken; kardeşi Selçuk Tektaş İstanbul’da özel bir hastanede yoğun bakıma alınmış! Bu haberlerden sonra ise Buse Varol evindeki bahçesinden fotoğraf paylaşarak; “mucize” paylaşımı yaptı. Mucize beklediğini belirten güzelimiz; herkesi korkuttu. Bu arada detaylar için:

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz