Demet Akalın Zamanında Şansını Oyunculukta da Denemiş! İşte Gözleri Kanatan Performansı…

Aleyna

Haberler

22 Aralık 2020

Demet Akalın Zamanında Şansını Oyunculukta da Denemiş! İşte Gözleri Kanatan Performansı…

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, mankenlik yaptığı dönemde müzikten önce oyunculuğu denedi. Akalın’ın “Sibel” dizisindeki oyunculuk denemesine çok gülecek ve “İyi ki müziği seçmiş” diyeceksiniz!

Ünlü şarkıcı Demet Akalın bu aralar hem yeni şarkısı Kahır’ın kazandığı başarının heyecanını yaşıyor hem de “DA” adlı yeni bir kozmetik markasını piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Bir yandan da kankası Alişan’la beraber sunduğu “Demet ve Alişan’la Sabah Sabah” programı tüm hızıyla devam ediyor. Üstelik bu ilk sunuculuk deneyimi de değil! Daha önce de Alişan’la beraber program sunmuştu. Demet Akalın’ın kariyerine ilk olarak mankenlikle başladığını da biliyoruz. Akalın’ın denemediği ya da deneyip de büyük paralar kazanmadığı bir iş var mı diye düşünürken bakın ne ile karşılaştık?

Sibel Can’la Dizi Çekmiş!

demet akalın fotoğrafı

Demet Akalın’ın deneyip de başarılı olamadığı bir alan gerçekten de var, oyunculuğu pek becerememiş! Akalın, 1990’larda ve 2000’lerin başında çok popüler olan “şarkıcı dizileri” akımının bir parçasıymış. Ama dizi onun hakkında değil, Sibel Can hakkında! Sibel Can’ın altın çağını yaşadığı 1998 yılında o zamanlar evli olduğu Hakan Ural’la çektiği “Sibel” dizisini hatırlıyor musunuz? İşte Akalın o dizinin önemli bir parçasıydı. Ama “Sibel” dizisi sadece 11 bölüm sürdü.

Demet Akalın’ın kendisi gibi kavgadan kaçınmayan bir karakteri canlandırdığı ve Sibel Can’ı sözleriyle dövdüğü bölüm dizinin neden erken bittiğinin bir kanıtı gibi. Ünlü şarkıcının dublajı ise evlere şenlik!

Demet Akalın fotoğrafı

Neyse ki Demet Akalın bu diziden ders alıp sahne çalışmalarına ve albümü için çekeceği kliplere ağırlık vermiş gibi görünüyor. Oyunculukta yapamayacağını görüp 2000’lerde ilan edeceği “pop kraliçeliği” için hazırlanmaya başlamış olmalı! Bakalım ünlü şarkıcının kozmetik markası macerası da oyunculuk macerasına benzeyecek mi?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz