Aşk Şarkılarının Kadını Yıldız Tilbe’den Yine Olay Olacak Tweet: “Bu Kadar Adaletsizlik Varken…”

Aleyna

Haberler

22 Aralık 2020

Aşk Şarkılarının Kadını Yıldız Tilbe’den Yine Olay Olacak Tweet: “Bu Kadar Adaletsizlik Varken…”

Türkiye’nin en sevilen sanatçılarından biri şüphesiz Yıldız Tilbe! Hem eğlenceli hem de melankolik şarkıları, çılgın dansları, gökkuşağı gibi rengarenk olan saçları ve birazcık garip kullandığı Twitter hesabıyla herkesin gözbebeği! Yıldız Tilbe sosyal medyayı sık sık kullanıyor ama diğer ünlüler gibi Instagram’ı değil, Twitter’ı daha çok kullanıyor. Kendi fotoğrafları yerine fikirlerini paylaşmaktan daha çok hoşlanan Yıldız Tilbe’nin Twitter’da 4 milyon takipçisi var.

Kabul etmek lazım, bazen garip ve anlamakta zorluk çektiğimiz tweetlerde atmıyor değil ama özellikle de bu Koronavirüs pandemisi sırasında attığı tweetler çok kişi tarafından destek gördü. Eleştirenlerde elbet var ama Twitter’ı bilirsiniz; eleştirmek için eleştiren kişiler az değil bu mecrada. Yıldız Tilbe, tweetlerinin yanında yaptığı açıklamalarla da olay olmayı ihmal etmiyor. En son “Seksin adını aşk koymuşlar!” dediği bir açıklaması var.

Şimdi Seksin Adını Aşk Koydular!

Geçtiğimiz günlerde “OT” dergisine röportaj veren Yıldız Tilbe, herkesi şaşırtan açıklamalarda bulundu, ilk sahne adının Gülen olduğunu söyleyen Yıldız Tilbe, bu sahne adını patronunun verdiği söyledi.

Aşk şarkılarının kadını olan Yıldız Tilbe günümüz ilişkilerine de yorum yapmayı ihmal etmedi: “En iyi gençken aşık oluyorsun çünkü en algılamadığın zaman. Büyüyünce o işin kurnazı oluyorsun. Aşk acısı korkunç bir şey. Şimdi seksin adını aşk koydular. Canları çekmeyince ‘Aşkım bitti’ diyorlar. Yok böyle bir şey.” diyerek günümüz ilişkilerinin aslında “aşk” olmadığını ifade etti. Haberin detayları için aşağıdaki linki ziyaret edebilirsiniz:

Herkesi Şaşırtan Tweetler!

Her yaptığı açıklama ve tweet ile herkesi şaşırtmayı başaran Yıldız Tilbe, yine rahat durmadı! Bu seferde hükümete ve yasalara güvenmediğini dile getiren bir tweet attı:

Yıldız Tilbe’nin, binlerce kişi tarafından beğeni alan bu tweeti altında yorumlar da gecikmedi:

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz