İbrahim Tatlıses’in Oğlu İdo Tatlıses’in Yıllar İçindeki Değişimine İnanamayacaksınız!

Aleyna

Haberler

4 Aralık 2020

İbrahim Tatlıses’in Oğlu İdo Tatlıses’in Yıllar İçindeki Değişimine İnanamayacaksınız!

İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna’nın evliliklerinden dünyaya gelen İdo Tatlıses, kariyer olarak babasının yolundan gitmeyi tercih etti ve şarkıcı oldu! Pop şarkılarını sevenleriyle buluşturan İdo Tatlıses’in büyük bir hayran kitlesi var!

Çocukluğunu Biliyoruz!

İdo Tatlıses

İbrahim Tatlıses gibi ünlü ve sevilen bir sanatçının çocuğu olunca, ister istemez çocukluğunuz kamera önünde geçiyor ve tüm Türkiye tarafından tanınan hatta, herkesin gözünün önünde büyümüş biri oluyorsunuz! İdo Tatlıses’te tam anlattığım gibi işte! Bu yüzden yıllar içinde yaşadığı değişime bazen şaşırıyor hatta inanamıyoruz!

İdo Tatlıses

Babasının kliplerinde rol aldığı zamanları herkes hatırlıyor öyle değil mi?

İlk Adım Kaşlar!

İdo Tatlıses

İdo Tatlıses, ilk olarak değişime kaşlarından başladı! Kariyerinin ilk zamanlarında DJ’lik yapmaya başlayan İdo Tatlıses’in kaşları zaman içerisinde her geçen yıl biraz daha inceldi! Kendisi de inkar etmiyor zaten bu durumu. Bir dönem kaşlarıyla herkesin dalga geçtiğini itiraf ediyor hatta.

Değişim Dövmelerle Devam Etti…

İdo Tatlıses

Kaşlarından sonra vücudunu ve tarzını da değiştirmeye başlayan İdo Tatlıses, işe ilk olarak dövmeler ile başladı! İlk yaptırdığı dövmelerden biriyse, babası İbrahim Tatlıses’in yüzü oldu! Hatta bu dövme babasını ne kadar sevdiğini göstermeye yetmemiş olacak ki, aynı dövmeyle bütün omzunu kaplattı!

Sporsuz Asla!

Her değişimin ardında verilen kilolar, sağlıklı ve fit bir vücut yani spor olduğunu biliyoruz! İdo Tatlıses’te fazla kilolarını verdi ve spor yapmaya başladı.

İdo Tatlıses

Zaman içerisinde saçlarını boyattı, dövmelerin sayısını arttırdı, imajını ve kıyafetlerini değiştirdi! Bütün bunlarla birlikte 2014 yılında ilk single çalışması olan Sonsuz Teşekkürler’i çıkarttı ve DJlikten şarkıcılığa geçiş yapmış oldu ama zaman içerisindeki değişimi durmadı!

Aşık Olmasıyla Duruldu!

Son zamanlarda ise İdo Tatlıses’in hayatına, Yasemin Şefkatli’nin girmesiyle imajını ve tarzını oturttuğunu görüyoruz! Nişanlı çiftimiz, düğün hazırlıklarına başladı, yakın zamanda şaşalı bir düğünle evlenecek! İbrahim Tatlıses’in oğlu olan İdo Tatlıses’in nasıl bir düğünle dünyevine gireceğini merakla bekliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz