Bir Zamanlar Kıbrıs’ın Ankaralı’sı Serkan Çayoğlu’na Ünlü Sevgilisinden Şans Öpücüğü: Yolun Açık Olsun

Aleyna

Haberler

2 Nisan 2021

Bir Zamanlar Kıbrıs’ın Ankaralı’sı Serkan Çayoğlu’na Ünlü Sevgilisinden Şans Öpücüğü: Yolun Açık Olsun

TRT’nin yeni dizisi Bir Zamanlar Kıbrıs, dün akşam ilk bölümüyle izleyiciyle buluştu. İzleyiciden büyük beğeni toplayan iddialı dizinin Ankaralı karakterine hayat veren Serkan Çayoğlu’na ise sevgilisinden destek gecikmedi. Özge Gürel sevgilisini öptüğü anları paylaşarak Serkan Çayoğlu’na şans diledi.

bir zamanlar kıbrıs-serkan çayoğlu-özge gürel

Yitirilen hayatların, ölümsüz aşkların ve bir varoluş hikayesini izlediğimiz Bir Zamanlar Kıbrıs, Kanlı Noel olarak bilinen olayların başlamasıyla Kıbrıs’ta yaşam mücadelesi veren Türk halkının yaşadıklarını izleyiciyle buluşturuyor. Senaryosunu Emre Özdür, Başar Başaran, yönetmenliğini ise Hakan İnan’ın üstlendiği yeni dizi, dün geceki ilk bölümüyle ekranlardaki macerasına başladı.

bir zamanlar kıbrıs-serkan çayoğlu-özge gürel

Başrollerinde Ahmet Kural, Pelin Karahan, Serkan Çayoğlu, Gülper Özdemir, Tayanç Ayaydın gibi isimlerin olduğu Bir Zamanlar Kıbrıs, çarpısı konusu ve güçlü kadrosuyla daha şimdiden reyting savaşına güçlü bir şekilde başladı.

“Yolun Açık Olsun Sevgilim”

Börü, Halka, Yeni hayat gibi dizilerde izlediğimiz ünlü oyuncu Serkan Çayoğlu, Bir Zamanlar Kıbrıs ile setlere geri döndü. Ankaralı karakterine hayat veren Çayoğlu, başarılı performansı ile izleyicilerden tam not aldı. Serkan Çayoğlu’nun uzun süredir aşk yaşadığı Özge Gürel ise Instagram hesabından yaptığı paylaşım ile sevgilisine destek oldu.

Serkan Çayoğlu’nu öptüğü bir kareyi paylaşan Özge Gürel “Yolun açık olsun sevgilim” diye not düşmeyi ihmal etmedi. Güzel oyuncunun o paylaşımına ise binlerce beğeni ve yorum yağdı.

Set Aşkı Gerçeğe Dönüştü

Ünlü aşıklar birkaç sene sonra Kiraz Mevsimi setinde tanışmış ve aşk yaşamaya başlamıştı. O zamandan beri ilişkilerine tam gaz devam eden ünlü çift her fırsatta aşklarını dile getiriyor. Birbirlerine kariyer konularında da destek olmayı ihmal etmeyen aşıkların birbirlerini çok sevdikleri her hallerinden belli.

bir zamanlar kıbrıs-serkan çayoğlu-özge gürel

Bir Zamanlar Kıbrıs’ın çekimleri Kıbrıs’ta devam ettiği için ayrı kalan çiftimiz birbirlerini sık sık ziyaret ediyor. Anladığımız kadarıyla Özge Gürel’in arası sevgilisinin rol arkadaşlarıyla da oldukça iyi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz