Dedikodu Kazanı: Seren Serengil Hastanelik Oldu, Selin Ciğerci’den 7 Milyonluk Vergi, Hülya Avşar’ın Burnu Nerede?

Aleyna

Dedikodu Kazanı

1 Nisan 2021

Dedikodu Kazanı: Seren Serengil Hastanelik Oldu, Selin Ciğerci’den 7 Milyonluk Vergi, Hülya Avşar’ın Burnu Nerede?

Haftanın sonuna doğru yaklaştığımız bugünlerde dedikodu kazanı yine fokurdamaya başladı! Bakalım Nisan ayının gelişiyle birlikte ünlüler camiasında neler olmuş? Hazırsanız 1 Nisan Perşembe gününün magazin turu başlıyoooor!

1. Selin Ciğerci Vergi Rekortmeni Oldu!

Selin Ciğerci

Instagram fenomenliğinden iş kadınlığına yükselen Selin Ciğerci, 2020 yılının en çok vergi ödeyen kadınlarından oldu! Kozmetik markaları, işbirlikleri, güzellik merkezleri derken birden çok işle uğraşan Selin Ciğerci; bu sene tam 7 milyon 165 bin TL vergi ödeyerek vergi rekortmeni oldu! Bu arada detaylar için:

2. Hadise Almanya ve Belçika Yolcusu!

Hadise

Güzel şarkıcı Hadise’ye Belçika ve Almanya’da teklif var! Uzun yıllardır O Ses Türkiye’de jüri üyeliği yapan Hadise, artık jürilik konusunda oldukça bilgi sahibi. Güzel şarkıcının bu deneyiminden faydalanmak isteyen Belçika ve Almanya’daki ses yarışmaları; Hadise için kuyruğa girdi! Şimdilik Zoom üzerinden online toplantılar gerçekleştiren Hadise bakalım anlaşmaya varabilecek mi? Bu arada detaylar için:

3. Nurgül Yeşilçay’dan Olay Sözler!

Nurgül Yeşilçay

Kefaret dizisinin Zeynep’i Nurgül Yeşilçay oyunculuk ile ilgili oldukça çarpıcı açıklamalarda bulundu; “Oyunculuğun yüzde sekseninin zekâ olduğunu düşünüyorum. Mantık ve algıların açık olması çok önemli. Çünkü bir karakteri yaratırken dedektif gibi bağlantılar kurmak gerekiyor ve etrafında olan her şeyden, herkesten haberdar olmak gerekiyor. Hep merak etmek, neden – sonuç ilişkisi kurmak gerekiyor. İzlemek, görmek, okumak ve yeni eğilimleri bilmek gerekiyor.” Röportajın detayları için:

4. Masumiyet Dizisinde Hülya Avşar’ın Filtresi Olay Oldu!

Hülya Avşar

Fox’un sevilen dizisi Masumiyet’te olay var! Dizide Hale Ilgaz karakterini canlandıran Hülya Avşar’a “fazladan” filtre uygulanınca güzel oyuncunun yüzü yok oldu. Dikkatli Masumiyet izleyicilerinin dikkatinden kaçmayan bu detay; sosyal medyada olay oldu! Hem Masumiyet dizisiyle hem de Hülya Avşar’la çok fena dalga geçildi. Dalga geçen isimlerden biri de Alişan oldu. Bu arada detaylar için:

5. Seren Serengil Hastanelik Oldu!

Seren Serengil

Ünlü yorumcu Seren Serengil, Söylemezsem Olmaz canlı yayınında fenalaşınca hastaneye kaldırıldı! Programın reklam arasında kendini kötü hisseden güzel sunucu soluğu hastanede aldı. Bircan Bali ve Arto, programa Seren Serengil olmadan devam etmek zorunda kaldılar. Seren Serengil’in yakın arkadaşı Arto, güzel yorumcu için; “Problemi var. Kendine biraz daha iyi bakması gerekiyor. Çok acil bir şey değil ama yine de sağlığı sıkıntılı. Dolayısıyla bir müddet ufak da olsa bir tedavi görmesi lazım.” açıklamasını yaptı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz