Sen Çal Kapımı’nın Yakışıklı Yıldızı Kerem Bürsin’in Büyük Pişmanlığı: Planladığım Gibi Gitmedi

Aleyna

Haberler

2 Nisan 2021

Sen Çal Kapımı’nın Yakışıklı Yıldızı Kerem Bürsin’in Büyük Pişmanlığı: Planladığım Gibi Gitmedi

Sen Çal Kapımı dizisinde fırtınalar estiren Kerem Bürsin’den şaşırtan bir itiraf geldi. Alem dergisi için kameraların karşısına geçen ünlü oyuncu, büyük pişmanlığını itiraf etti. Aileye çok önem verdiğini dile getiren Bürsin, “Hayalim 30’umda baba olmaktı. Planladığım gibi gitmedi” dedi.

kerem bürsin-sen çal kapımı

Fox’un sevilen dizisi sen çal kapımı ekranlarda fırtınalar estirmeye devam ediyor. Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in başrollerinde olduğu dizi, kısa sürede Türkiye’nin en sevilen dizilerinden biri haline geldi. Ünü Türkiye’yi aşan ve yurt dışında da büyük bir hayran kitlesine ulaşan dizinin başrolleri Hande Erçel ve Kerem Bürsin de ülkenin en çok konuşulan yıldızları arasında.

kerem bürsin-sen çal kapımı

Güneşi Beklerken, Ulan İstanbul, Bu Şehir Arkandan Gelecek, Yaşamayanlar, Aynen Aynen gibi dizilerde izlediğimiz Bürsin, hem yakışıklılığı hem de başarılı oyunculuğuyla Türkiye’nin en sevilen erkek oyuncularından biri haline geldi. 34 yaşındaki yıldız oyuncudan özel yaşamına ait şok edici itiraflar geldi.

“Hayalim Hep 30’umda Baba Olmaktı”

Uzun süredir kalbi boş olan yakışıklı oyuncu Alem dergisi için kameraların karşısına geçti. Özel hayatı hakkında açıklamalarda bulunan yakışıklı oyuncu, büyük bir pişmanlığını dile getirdi. Ailenin hayatı zenginleştirdiğinden ve çok önemli olduğundan bahseden Bürsin “3 ay sonra 34 olacağım. Hayallerim hep 29-30 yaşında baba olmaktı.” dedi.

kerem bürsin-sen çal kapımı

İşlerin planladığı gibi gitmediğini söyleyen yakışıklı oyuncu sırf çocuk yapmak için evlenilmemesi gerektiğini söyledi. Sözlerine “Sırf biriyle olmak için olunmaz. Hayatını paylaşmak istediğin kişiyle de ilgili. Tüm doneler uygunsa neden olmasın?” diye ekleme yapan Kerem Bürsin’in samimi itiraflar magazin gündemine bomba gibi düştü.

Uzun Süredir Kalbi Boş

kerem bürsin-sen çal kapımı

Kerem Bürsin uzun süredir aşkı bulamadı. Serenay Sarıkaya ile 2019 yılında ilişkilerini sonlandırdıktan sonra ismi Demet Özdemir ile anılan yakışıklı oyuncu, bu iddiaları yalanlamıştı. Sen Çal Kapımı’daki rol arkadaşı Hande Erçel ile çok yakıştırılan ve haklarında sürekli aşk dedikodusu çıkan fenomen ikili de sadece arkadaş olduklarını dile getirmişti.

Benzer Haberler

Mine alan 2 Nisan 2021

Sensiz geçen yıllar utansın demişti ….kamyon arkası yazısı..paylaşmıştı.kerem hala geç değil mutluluk yakınında..iyiki varsın hankerrr.

Kraliçe 👑👑 2 Nisan 2021

Kerem abi ya Hande(ERÇEL)abla ile şimdiye kadar evlenseydin 30 yaşında baba olurdun bence hande abla ile evlenin ee tabi birbirinizi seviyorsanız 🌵🖤

Yorum Yaz