Gözyaşları Sel Oluyor! Kemal Ölümle Burun Buruna: Bir Zamanlar Kıbrıs 2. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Haberler

2 Nisan 2021

Gözyaşları Sel Oluyor! Kemal Ölümle Burun Buruna: Bir Zamanlar Kıbrıs 2. Bölüm Fragmanı

TRT’nin yeni dizisi Bir Zamanlar Kıbrıs, dün gece ilk bölümüyle ekranlara geldi. İlk bölümüyle izleyiciden büyük beğeni toplayan yeni dizi, büyük bir heyecan yarattı. Aksiyonu doruklara çıkaran Bir Zamanlar Kıbrıs’ın yeni bölümünde neler olacak gelin hep beraber bakalım.

bir zamanlar kıbrıs

Merakla beklenen TRT’nin yeni iddialı dizisi dün ilk bölümüyle izleyiciyle buluştu. Büyük bir heyecan yaratan dizi, ilk bölümüyle herkesten tam not aldı. Başrollerinde Ahmet Kural, Pelin Karahan, Serkan Çayoğlu, Gülper Özdemir, Tayanç Ayaydın gibi usta oyuncuların olduğu Bir Zamanlar Kıbrıs’ın yönetmen koltuğunda ise Hakan İnan oturuyor.

bir zamanlar kıbrıs

Adada neşeli bir hayat sürerken Kanlı Noel olarak adlandırılan olayla Türk ailelerin saldırıya uğramasını ve göçe zorlanmasını anlatan Bir Zamanlar Kıbrıs, yitirilen hayatların, yarım kalan aşkların ve varoluş mücadelesinin hikayesini bizlere sunuyor.

İlk Bölümde Neler Oldu?

21 Aralık 1963 sabahı… Tüm Kıbrıslı Rumlar ve Kıbrıslı Türkler gibi Dereli Ailesi de o güne bir daha asla bir araya gelemeyeceklerini bilmeden gözlerini açtı. Yüzyıllardır Akdeniz’in ortasında toprak ne verdiyse onunla yaşayan Dereli ailesi, uyandıkları günün Kanlı Noel olarak adlandırılacağından habersizdi.

bir zamanlar kıbrıs

O günden sonra sadece yüz binlerce Kıbrıs Türkünün değil, “Anavatan”da, Ankara’da yaşayan yüz binlerce Türkiye Cumhuriyeti vatandaşının hayatı da bir daha asla eskisi gibi olmayacaktı. Tarihimizden önemli bir kesit sunan Bir Zamanlar Kıbrıs, Kıbrıs Türk halkının büyük dramını izleyiciyle buluşturuyor. Türkiye ile dayanışma halinde tüm adayı barışa götüren o görkemli direnç ilk bölümüyle ekranlarımıza geldi.

Yeni Bölümde Bizi Neler Bekliyor?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz