1 Ayda 7 Kilo Daha Veren İbrahim Büyükak Diyetindeki Salatalık Detayını Açıkladı: Sıkıldım Artık!

Aleyna

Haberler

2 Nisan 2021

1 Ayda 7 Kilo Daha Veren İbrahim Büyükak Diyetindeki Salatalık Detayını Açıkladı: Sıkıldım Artık!

Türkiye’nin en komik oyuncularından biri olan İbrahim Büyükak son zamanlarda verdiği kilolarla gündemde. 1 ayda 7 kilo verdiğini açıklayan sempatik oyuncu, gazetecilerle sırlarını paylaştı. Kilolu İbo’dan artık sıkıldığını itiraf eden Büyükak “Akşam yemeğini bıraktım, sadece 3-4 salatalık yiyorum” dedi.

ibrahim büyükak

Çok Güzel Hareketler Bunlar ile tanıdığımız ve hepimizin kalbinde taht kuran İbrahim Büyükak, ülkemizin en sevilen oyuncularından biri. BKM Mutfak’taki dostları Eser Yenenler ve Oğuzhan Koç ile 3 Adam programını sunan ünlü oyuncu, programın sona ermesinden sonra oyunculuk kariyerine hızla devam etti. Küçük Esnaf, Yol Arkadaşım, Bayi Toplantısı gibi projelerde kahkahalarla izlediğimiz ünlü isimi en son Tutunamayanlar’da görmüştük.

ibrahim büyükak

15 yıllık lise aşkı psikolog Nurdan Beşen ile mutlu bir evliliği olan İbrahim Büyükak, baba olmak için de gün sayıyor. Kilolu halinden sıkılan ve altı aydır zayıflamaya çalışan ünlü oyuncu, sırlarını gazetecilerle paylaştı.

“Sadece Salatalık Yiyorum”

İbrahim Büyükak geçtiğimiz günlerde Nişantaşı’nda kameralara takıldı. Bir kuaför çıkışı gazetecilerin sorularını yanıtlayan ünlü oyuncu, muhabirlerin “Baba tıraşı mı oldunuz?” sorusuna kahkaha ile yanıt verdi. “Öyle bir tıraş mı var? İlk defa duyuyorum” diye sözlerine devam eden oyuncu verdiği kilolarla dikkat çekti.

ibrahim büyükak

Kilolu İbo’dan sıkıldığını itiraf eden İbrahim Büyükak, “6 ayda 15 kilo verdim. Bunun 6-7 kilosunu son 1 ayda vermişimdir.” dedi. Akşam yemeği yemeyi bıraktığını söyleyen yıldız isim, “Sadece 3-4 salatalık yiyorum” diyerek sırrını sevenleriyle paylaştı.

“Eser Kendi 3 Adam Kadrosunu Kurdu”

ibrahim büyükak

İkinci kez baba olan arkadaşı Eser Yenenler hakkında konuşan İbrahim Büyükak ““Bebeği Eser’in sarısı. Bir Eser zordu, şimdi üç oldu. Kendi ‘3 Adam’ kadrosunu kurdu” dedi. Muhabirlerin ” Çocuk konusunda belirli bir sayınız var mı?” sorusuna cevap veren sempatik oyuncu “Bir olsun bizim olsun.” dedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz