Bir Zamanlar Kıbrıs’ın İnci’si Pelin Karahan Muhteşem Yüzyıl Hakkındaki Şok Gerçeği İtiraf Etti!

Aleyna

Haberler

8 Haziran 2021

Bir Zamanlar Kıbrıs’ın İnci’si Pelin Karahan Muhteşem Yüzyıl Hakkındaki Şok Gerçeği İtiraf Etti!

TRT 1’in tarih dizilerinden birisi olan Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi sezon finaline girdikten sonra dizinin oyuncuları da yavaş yavaş tatil moduna geçmeye başladılar. Tabi çekimler biter bitmez Kıbrıs’ın sıcağından kaçan oyuncuların çalışmalara karşı itirafları da gelen haberler arasında. Dizinin önemli isimlerinden Pelin Karahan da bu itiraflardan birisinin sahibi. İşte güzel oyuncudan Bir Zamanlar Kıbrıs itirafı!

Kıbrıs’ın Sıcağı

Pelin KArahan Bir Zamanlar Kıbrıs

Dizi sezon finaline girer girmez eşi Bedri Güntay ve çocukları ile birlikte Bodrum’daki yazlığına giden Pelin Karahan hemen dinlenme moduna geçti bile. Geçtiğimiz gün Yalıkavak’ta alışveriş yaparken magazin muhabirlerine yakalanan güzel oyuncu muhabirleri kırmayıp kendisine yöneltilen sorulara cevap vermeyi ihmal etmedi. Verdiği cevaplardan birisinde ise “Biz gelirken Kıbrıs çok sıcaktı, zor oluyordu ama güzeldi. Beni bir tek Kıbrıs’ın sıcağı yordu” diye konuşan Karahan çekimler esnasında en çok sıcaktan çektiklerini ifade etti.

Bugüne Kadar ki En Zor Karakter

Ancak Pelin Karahan’ı tek yoran sıcaklar olmamış anlaşılan. Daha öncesinde tarihle arasının iyi olmadığını söyleyen Karahan dizi sayesinde artık tarihe meraklı olduğunu da söyledi. Bunun yanı sıra şu ana kadar oynadığı karakterler arasında en zorunun buradaki rolü olduğunu söyleyen Karahan, “Muhteşem Yüzyıl’dan daha zor, savaş var. Psikolojik olarak da zorlanıyoruz. Tarihe meraklı değildim, oldum diziler sayesinde.” diyerek durumunu ifade etti.

Kavak Yelleri’nden Bugünlere

blank

İki çocuk annesi olan Pelin Karahan ismini ilk kez Kavak Yelleri dizisinde Aslı rolü ile duyurdu. Güzel oyuncu başrolünde yer aldığı Kavak Yelleri dizisinin ardından Muhteşem Yüzyıl dizisinde Mihrimah’a hayat verdi. Sonra Yeter dizisinde Aylin karakterini canlandıran Pelin Karahan şu an ise Bir Zamanlar Kıbrıs’ın İnci’sini canlandırıyor. Dizide ayrıca Ahmet Kural, Serkan Çayoğlu, Gülper Özdemir ve Devrim Saltoğlu Hasan Küçükçetin gibi isimler de yer alıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz