Bizi Ayırsa Ayırsa Ecel Ayırır: Delikanlı Sadi ve Miço Yine Çok Duygulandıracak! Kırmızı Oda 41. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Haberler

9 Haziran 2021

Bizi Ayırsa Ayırsa Ecel Ayırır: Delikanlı Sadi ve Miço Yine Çok Duygulandıracak! Kırmızı Oda 41. Bölüm Fragmanı

TV 8 ‘de ekranlara gelen ve başrolünde Binnur Kaya’nın yer aldığı Kırmızı Oda izleyicilere duygusal anlar yaşatmaya devam ediyor. Dram psikoloji türündeki dizinin 40. bölümünde Uğur Yücel’in canlandırdığı Vahit Bey’in kalp krizi en çok merak edilen olayların başında geldi. Ve işte yeni yayınlanan Kırmızı Oda 41. bölüm fragmanı!

Kırmızı Oda 40. Bölümde Neler Olmuştu?

Geçtiğimiz hafta Mitra için birçok çözülmenin yaşandığı bir bölüm olmuştu. Paris’te yaşadığı dönemlerde erkek arkadaşı Yasin’in yaşattıkları ile yeniden yüzleşmeye başlayan Mitra diğer yandan da artık Vahit Bey ve Zafer’le olan ilişkilerine gelmektedir. Ve tam bu sırada da geçmişinde büyük bir yer tutan Vahit Karahanoğlu’nun Zafer’in babası olduğunu öğrenir ve darmadağın olur. Bunu öğrendiği an gözlerine inanamayan Mitra büyük bir şok yaşar.

blank

Bu arada Zafer Manolya Hanım’a Vahit Bey’in mektubunu verir. Vahit Bey’in veda mektubunu okuyan Manolya Hanım çok duygulanır ve ağlar. Vahit Bey ise oğlu Zafer’den helallik ister. O sırada da elini göğsüne koyar ve fenalık geçirerek yere yığılır. Diğer yandan Delikanlı Sadi cephesinde ise işler daha iyidir. Sadi eski dostu ve çocukluğunun en önemli tanığı olan Miço ile yeniden eski günlere dönmüş olmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Kırmızı Oda 41. Bölüm Fragmanı

Kırmızı Oda’nın yeni bölümünde Vahit Bey’in ölümünün ardından herkes her şeyi öğrenmiştir. Vahit Bey ise bu planlı ölümü ile geçmişte yaptıklarını telafi etmek ister gibidir. Öyle ki oteli Mitra’ya bırakmıştır. Vahit Bey’in eşi Nurcihan Hanım tüm bu olanları Manolya Hanımla konuşur ve Mitra’ya aslında kızgın olmadığını, onu asıl aldatanın Mitra değil Vahit Bey olduğunu söyler. Diğer yandan Miço ve Delikanlı Sadi arasında da son derece duygusal bir konuşma geçer. Hatta Miço ona “Bizi ayırsa ayırsa ecel ayırır” diyerek kendi hissettiklerini ifade eder.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz