Bir Zamanlar Kıbrıs’ın Vedasını Böyle Kutladılar! Ahmet Kural ve Sevgilisi Öyle Bir Hareket Yaptı ki…

Aleyna

Haberler

4 Haziran 2021

Bir Zamanlar Kıbrıs’ın Vedasını Böyle Kutladılar! Ahmet Kural ve Sevgilisi Öyle Bir Hareket Yaptı ki…

TRT’nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Kıbrıs sezon finaline girerken başrol oyuncusu Ahmet Kural ve sevgilisinden sürpriz bir paylaşım geldi. Ünlü çift diziye böyle veda etti.

bir zamanlar kıbrıs-ahmet kural

Bir Zamanlar Kıbrıs heyecanlı bölümleriyle tansiyonu yükseltmeye devam ediyor. Kıbrıs Adası’ndaki çatışmaları ve Kıbrıs Sorunu’nu konu edinen dizi, bu sezonun en ilgi çeken yapımlarından biri haline geldi. Çarpıcı konusu ve güçlü kadrosuyla hatrı sayılır bir izleyici kitlesine sahip olan Bir Zamanlar Kıbrıs, dün gece sezon finali bölümüyle tansiyonu iyice arttırdı.

bir zamanlar kıbrıs-ahmet kural

Başrollerinde Ahmet Kural, Serkan Çayoğlu, Pelin Karahan, Tayanç Ayaydın, Gülper Özdemir ve Devrim Saltoğlu gibi isimlerin olduğu Bir Zamanlar Kıbrıs daha başlamadan oyuncu kadrosuyla olay olmuştu. Türkiye’nin komik simalarından Ahmet Kural’ın, ekranlara TRT’nin yeni dizisi Bir Zamanlar Kıbrıs ile döneceğini duyunca hepimiz çok şaşırmıştık. Komedi filmlerinden aşina olduğumuz ünlü oyuncu, Bir Zamanlar Kıbrıs gibi ağır bir dram dizisinde de başarılı bir performans sergiledi.

Diziyi Çekerken Tatili de Aradan Çıkardılar

Şarkıcı Sıla ile olaylı bir şekilde ayrıldıktan sonra avukat Çağla Gizem Çelik ile aşka yelken açan Ahmet Kural hem kariyerinde hem de aşk hayatında mutluluğu yaşıyor. Evlilik yolunda olan ünlü çift Bir Zamanlar Kıbrıs’ın başlamasıyla birlikte beraber bir süre Kıbrıs’ta yaşamaya başladı. Sevgilisinden ayrı kalamayan Çağla Gizem Çelik, işlerini erteleyerek Ahmet Kural’ın peşinden gitti. Dizi çekilirken bir yandan da adanın güzel sahillerinin tadını çıkaran ünlü çiftten her gün bambaşka bir paylaşım geliyor.

Ahmet Kural’ın sevgilisi Çağla Gizem Çelik’ten dizi finalinin ardından dikkat çeken bir paylaşım geldi. Güzel isim, sosyal medya hesabından ünlü sevgilisi ve arkadaşlarının olduğu bir fotoğraf paylaştı. O paylaşımına altına “Kamerun yöresel dansından 5 dakika önce” diye not düşen Çağla Gizem Çelik’in o paylaşımı dizinin veda kutlaması olarak algılandı. Ahmet Kural’da sevgilisinin paylaşımına kayıtsız kalamayarak kendi hesabında paylaşıma yer verdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz