Bu Kadarını Kimse Beklemiyordu! Selin Ciğerci Instagram’da Neden Kurşun Döktürdü?

Aleyna

Haberler

4 Haziran 2021

Bu Kadarını Kimse Beklemiyordu! Selin Ciğerci Instagram’da Neden Kurşun Döktürdü?

Selin Ciğerci yine magazinin gündeminde. Her yaptığıyla olay olan instagram fenomeni Selin Ciğerci son günlerde kendisine ait Selin Beauty markası ve yeni açılan güzellik salonu şubeleri ile çok konuşuluyor.

Yepyeni Bir Kariyer!

Cinsiyet değiştirme ameliyatından sonra zor zamanlar geçiren Selin Ciğerci, kendisi için yepyeni bir kariyer yolu çizdi. Influencer olarak sosyal medyaya giriş yapıp yatırımcı olan Ciğerci, işi adına büyük girişimler yapıyor. Geçtiğimiz günlerde Lodra’ya giderek orada yeni bir şube açma kararıyla dönen Selin Ciğerci, Türkiye’de açılan şubelerine koşturmaktan yerinde duramıyor.

Özel Hayatı da Çok Konuşuluyor

blank

Selin Ciğerci yalnızca iş girişimleriyle konuşulmuyor elbette. Anne olma isteği ve Deniz Akkaya ile yaşadığı polemiklerle gündeme gelen Ciğerci, hakkında söylenenlere ve yazılıp çizilenlere aldırmadan yoluna devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda anne olmak istediğini belirten Selin Ciğerci’ye Deniz Akkaya’dan oldukça sert tepkiler gelmişti. Bunun üzerine Selin Ciğerci hukuki yollara baş vurarak Akkaya hakkında 3 aylık tedbir kararı çıkartmıştı.

Denzi Akkaya Akıllanmadı

blank

Ancak bu karar da Deniz Akkaya’yı konuşmaktan alıkoyamadı. Seren Serengil ve Bircan Bali’nin sunduğu Söylemezsem Olmaz programına konuk olan Akkaya, Selin Ciğerci’ye verdi veriştirdi. Selin Ciğerci olayın üzerine yine mahkemenin yolunu tuttu. Kararı ihlal ettiği gerekçesi ile Deniz Akkaya’ya 3 gün zorlama hapis cezası verildi.

Yoluna Devam Ediyor

blank

Tüm bunlar olup biterken Selin Ciğerci, Selin Beauty isimli güzellik merkezi şubelerinin açılışına devam etti. Hali hazırda 15 şubeye ulaştığını, 10 şubenin de tadilatta olduğunu ve yakında hizmete başlayacağını söyleyen Ciğerci, ‘Ne söylerseniz söyleyin, ben yoluma devam ediyorum’ mesajı verdi.

Elemterefiş Kem Gözlere Şiş!

Hem hakkında konuşulanlardan hem de işlerine değebilecek kem gözlerden rahatsız olan Selin Ciğerci bir ilki gerçekleştirdi: Resmen instagramda kurşun döktürdü! Elbette bunu bir eğlenceli bir filtre aracılığıyla yaptı. Selin Ciğerci’nin o anları görenleri şaşkına uğrattı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz