Perihan ve Ferda’ya Yolun Sonu Görünüyor: Artık Veda Vakti Geldi! Akrep 25. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Haberler

4 Haziran 2021

Perihan ve Ferda’ya Yolun Sonu Görünüyor: Artık Veda Vakti Geldi! Akrep 25. Bölüm Fragmanı

Star Tv’nin sevilen dizisi Akrep bu hafta 25. bölümü ile ekranlara geliyor. Her anı entrika dolu dizide bu hafta tansiyon yükseliyor.

Akrep’in Konusu Nedir?

Perihan Emgen kızı, torunları ve pek sevmese de kızı için katlandığı damadı ile varlıklı ve rahat bir hayat sürmektedir. Ancak bu hayata, bir gece karakoldan gelen bir telefon gölge düşürür: Perihan Emgen’in kızı Berna ölü olarak bulunmuştur. Bu saatten sonra Emgen malikanesinde işler geri dönülmeyecek şekilde değişir.

blank

Ailenin değişen yaşantısına bir anda Ferda dahil olur. Ferda, tırnakları ile kazıyarak var ettiği küçük bir kuaför dükkanı sahibi ve Perihan Emgen’in henüz bebekken bıraktığı kızıdır. Annesinden yılların intikamını almak isteyen Ferda onun sahip olduğu her şeye göz diker. Tüm bunlar olurken Ferda’nın, Perihan Emgen’in damadı ile yasadığı yasak aşk da zarar görecektir.

24. Bölümde Neler Oldu?

blank

Ferda, Perihan’ın verdiği zehiri Ahmet’e içirerek onu zehirledi. Ancak sonrasında derin bir pişmanlık duygusu ile sarsıldı. Ahmet’e olan aşkı ve annesinin son isteği arasında sıkışıp kalan Ferda, yolundan dönmedi. Efe sağlığına kavuştu, ancak Ahmet’e beslediği intikam isteği hiç eksilmedi.

25. Bölümde İzleyiciyi Neler Bekliyor?

Efe ayağa kalkar kalmaz Ahmet’in Ferda ismini verdiği teknesini yaktı. Ahmet ise bunu yapanın peşine düştü. Efe hayatını yoluna koymaya karar vererek Merve’ye evlenme teklif etti. Ayşem, annesinin Aras’ın Duru’ya hala aşık olduğunu söylemesinin üzerine şüpheye düştü. Aras’ın cüzdanını karıştıran Ayşem, Duru’nun fotoğrafı ile karşılaşınca kendisinin yalnızca intikam oyununun bir parçsı olduğunu anladı. Tam nikah tarihi alacakları anda Ayşem Aras’a ayrılık şoku yaşattı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz